23. 11. MR Praha Info www
8. kvalifikační turnaj, Pardubice

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8Kompenzační body
1Libuše Chládková
2Eva Pařízková
3Vladimír Kaňovský
4Martin Vacek189301736141283642
5Pavel Vojáček18811839302039429
6Petr Landa18128193305536310
7Tomáš Rodr1790364604281136
8Břetislav Basta175160468204639
9Martin Hrubý171130242433152055
10Vojta Vacek1685501655462224
11Jana Vágnerová1571024192217105520
12Kateřina Rusá1555001526141733
13Jiří Kamín15517265520152293
14Martin Sobala151555046
15Michal Přikryl148.34273903030
16Filip Vojáček142.5464615728.5
17Aleš Horák13114120332252814
18Luboš Vencl12728363033
19Milena Filipová124.22208165028
20Jana Vacková12419141711061350
21Radek Mannheim123.733418618191916.7
22Pavel Palička121.5013504216
23Pavel Chaloupka11826135524
24Alena Jankovcová114367618003017
25Milan Kuděj11412302282418
26Jaromír Buksa11215108391822
27Vít Sázavský1093421450
28Martina Iliasová104.301116123926
29Zbyněk Burda104.1160129460813.1
30Hana Závišková10241226311132416
31Josef Nerodil100.702828003311
32Jindra Buksová93.2181550010
33Pavel Podbrdský913655
34František Růžička90110042104194
35Martin Daněk7524919617
36Věra Majtánová754229157
37Radana Williamsová72.3390131901
38Dagmar Rusá68.22020401311
39Martin Worek65.1010162613
40Alexandra Willerthová58.5002271415
41Hana Kučová5050
42Marek Holba46.3630730
43Martin Kuča3939
44Markéta Gutmanová33.3033
45Marcela Havelková32.3022100
46Mirka Zaisová28.220260
47Zuzana Strnadová2878544
48Radim Hyršovský286517
49Jan Votava26.5260
50Jiří Kracík245021286
51Viktor Hagenhofer20.5000120350
52Raul Kačírek18.300018
53Niki Zgafasová18.29090
54Jana Hrušková15312
55Lenka Paličková14.40140
56Karel Sikora1212
57Jiřina Fišerová1212
58Michal Sikora1111
59Eva Baďurová99
60Zuzana Skálová8.400062
61Dana Fialová817
62Daniel Colett88
63Zuzana Pospíšilová5.505
64Dagmar Mannheimová44
65Jiří Kučka3.330
66Daniel Turek2.4000002
67Žaneta Leová2.4002
68Michaela Marečková1.20001
69Jindřich Sikora1.101
70Jana Novotná0.90000000
71Petr Kuča0.80000000
72Len H. Böhmová0.500000
73Petra Miartušová0.5000
74Adéla Svítková0.40000000
75Jolana Kajzarová0.400
76Jaromír Haupt0.3000
77Jan Zvěřina0.2000
78Gabriela Gugová0.20000
79Marie Worková0.200
80Renata Volfová0.200
81Milan Fišer0.2000
82Petra Špotáková0.2000
83Miluše Šusterová0.200
84Markéta Drabiščáková0.20
85Alena Fiedlerová0.2000
86Marcela Mojžíšová0.10
87Marián Viochna0.10
88Milena Seidlová0.10
89Ondřej Vlach0.10
90Milan Seidl0.10
91Tomáš Seidler0.10
92Jaroslav Biolek0.10
93Monika Pecková0.10
94Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace