22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Ondřej Vlach
2Eva Pařízková
3Libuše Chládková
4Vladimír Kaňovský
5Pavel Vojáček1881183930203942
6Petr Landa174281933055363
7Martin Vacek1613017361412836
8Jiří Kamín1551726552015229
9Vojta Vacek14955016554622
10Jana Vágnerová14710241922171055
11Tomáš Rodr143.503646042811
12Filip Vojáček142.5464615728.5
13Břetislav Basta136.51604682046
14Martin Hrubý1291302424331520
15Luboš Vencl12728363033
16Kateřina Rusá122.150015261417
17Aleš Horák122141203322528
18Pavel Palička121.5013504216
19Michal Přikryl118.342739030
20Pavel Chaloupka11826135524
21Radek Mannheim110.3334186181916.3
22Vít Sázavský1093421450
23Martin Sobala1055550
24Zbyněk Burda97.416012946013.9
25Alena Jankovcová97.23676180030
26Milena Filipová96.222081650
27Milan Kuděj96123022824
28Jindra Buksová93.2181550010
29Pavel Podbrdský913655
30Hana Závišková90412263111324
31Jaromír Buksa90151083918
32Josef Nerodil89.8028280033
33František Růžička86.311004210419
34Jana Vacková80191417110613
35Martina Iliasová78.3011161239
36Martin Daněk7524919617
37Radana Williamsová71.339013190
38Dagmar Rusá68.22020401311
39Věra Majtánová68422915
40Martin Worek52.10101626
41Hana Kučová5050
42Marek Holba46.3630730
43Alexandra Willerthová43.50022714
44Martin Kuča3939
45Markéta Gutmanová33.3033
46Marcela Havelková32.3022100
47Mirka Zaisová28.220260
48Zuzana Strnadová2878544
49Radim Hyršovský286517
50Jan Votava2626
51Viktor Hagenhofer20.400012035
52Raul Kačírek18.300018
53Niki Zgafasová18.29090
54Jiří Kracík18.1502128
55Lenka Paličková14.40140
56Jiřina Fišerová1212
57Karel Sikora1212
58Michal Sikora1111
59Eva Baďurová99
60Dana Fialová817
61Daniel Colett88
62Zuzana Skálová6.40006
63Dagmar Mannheimová44
64Jiří Kučka3.330
65Jana Hrušková33
66Daniel Turek2.4000002
67Žaneta Leová2.4002
68Michaela Marečková1.20001
69Jindřich Sikora1.101
70Jana Novotná0.8000000
71Len H. Böhmová0.500000
72Petr Kuča0.5000000
73Zuzana Pospíšilová0.50
74Adéla Svítková0.4000000
75Petra Miartušová0.300
76Jaromír Haupt0.3000
77Gabriela Gugová0.20000
78Marie Worková0.200
79Renata Volfová0.200
80Milan Fišer0.2000
81Petra Špotáková0.2000
82Miluše Šusterová0.200
83Markéta Drabiščáková0.20
84Alena Fiedlerová0.2000
85Jolana Kajzarová0.20
86Marcela Mojžíšová0.10
87Marián Viochna0.10
88Jan Zvěřina0.100
89Milena Seidlová0.10
90Milan Seidl0.10
91Tomáš Seidler0.10
92Jaroslav Biolek0.10
93Monika Pecková0.10
94Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace