15. 02. QT Praha Info
16. 02. LIGA Praha Info
21. 03. QT Plzeň Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit body
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Ondřej Vlach
2Eva Pařízková
3Libuše Chládková
4Vladimír Kaňovský
5Pavel Vojáček1883215581354
6Petr Landa1749147371630
7Martin Vacek1618166193296
8Jiří Kamín1551610113181224
9Vojta Vacek149134172828312
10Jana Vágnerová1472311141216231
11Tomáš Rodr143.535633342522
12Filip Vojáček142.533182628.5
13Břetislav Basta136.51733325133
14Martin Hrubý1292043111171813
15Luboš Vencl1279687
16Kateřina Rusá122.124018101916
17Aleš Horák122193213712289
18Pavel Palička121.533202417
19Michal Přikryl118.34265348
20Pavel Chaloupka1181020111
21Radek Mannheim110.37291527151416.3
22Vít Sázavský109304192
23Martin Sobala10512
24Zbyněk Burda97.41749212433313.9
25Alena Jankovcová97.2626271542368
26Milena Filipová96.2123625172
27Milan Kuděj9621831911
28Jindra Buksová93.2151823623
29Pavel Podbrdský9161
30Hana Závišková9029211030222011
31Jaromír Buksa90182325515
32Josef Nerodil89.8399933377
33František Růžička86.32245344232914
34Jana Vacková8014191622352720
35Martina Iliasová78.3352217215
36Martin Daněk751124142716
37Radana Williamsová71.3542201435
38Dagmar Rusá68.2131329362022
39Věra Majtánová684312418
40Martin Worek52.147231710
41Hana Kučová502
42Marek Holba46.3278263034
43Alexandra Willerthová43.53353122619
44Martin Kuča395
45Markéta Gutmanová33.3347
46Marcela Havelková32.337122339
47Mirka Zaisová28.231521037
48Zuzana Strnadová282625282929
49Radim Hyršovský28272816
50Jan Votava2610
51Viktor Hagenhofer20.440393721493028
52Raul Kačírek18.346384015
53Niki Zgafasová18.224512440
54Jiří Kracík18.1284131323125
55Lenka Paličková14.4501934
56Jiřina Fišerová1221
57Karel Sikora1221
58Michal Sikora1122
59Eva Baďurová924
60Dana Fialová83226
61Daniel Colett825
62Zuzana Skálová6.436443827
63Dagmar Mannheimová429
64Jiří Kučka3.33035
65Jana Hrušková330
66Daniel Turek2.4435942404431
67Žaneta Leová2.4603431
68Michaela Marečková1.256414332
69Jindřich Sikora1.14432
70Jana Novotná0.8415535433936
71Len H. Böhmová0.54958483538
72Petr Kuča0.5445443394640
73Zuzana Pospíšilová0.533
74Adéla Svítková0.4486245455045
75Petra Miartušová0.33738
76Jaromír Haupt0.3414641
77Gabriela Gugová0.245634447
78Marie Worková0.24039
79Renata Volfová0.23844
80Milan Fišer0.2484148
81Petra Špotáková0.2474742
82Miluše Šusterová0.24638
83Markéta Drabiščáková0.236
84Alena Fiedlerová0.2574345
85Jolana Kajzarová0.237
86Marcela Mojžíšová0.138
87Marián Viochna0.139
88Jan Zvěřina0.14261
89Milena Seidlová0.141
90Milan Seidl0.142
91Tomáš Seidler0.142
92Jaroslav Biolek0.146
93Monika Pecková0.146
94Eva Vondrášková0.147

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace