07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info
7. kvalifikační turnaj, Kroměříž

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Ondřej Vlach
2Pavel Vojáček1881183930203942
3Petr Landa174281933055363
4Martin Vacek1613017361412836
5Jiří Kamín1551726552015229
6Vojta Vacek14955016554622
7Jana Vágnerová14710241922171055
8Tomáš Rodr143.503646042811
9Filip Vojáček142.5464615728.5
10Břetislav Basta136.51604682046
11Martin Hrubý1291302424331520
12Luboš Vencl12728363033
13Kateřina Rusá122.150015261417
14Aleš Horák122141203322528
15Pavel Palička121.5013504216
16Michal Přikryl118.342739030
17Pavel Chaloupka11826135524
18Radek Mannheim110.3334186181916.3
19Vít Sázavský1093421450
20Martin Sobala1055550
21Alena Jankovcová97.23676180030
22Milena Filipová96.222081650
23Milan Kuděj96123022824
24Jindra Buksová93.2181550010
25Pavel Podbrdský913655
26Hana Závišková90412263111324
27Jaromír Buksa90151083918
28Josef Nerodil89.8028280033
29František Růžička86.311004210419
30Zbyněk Burda83.6160129460
31Jana Vacková80191417110613
32Martina Iliasová78.3011161239
33Martin Daněk7524919617
34Radana Williamsová71.339013190
35Dagmar Rusá68.22020401311
36Věra Majtánová68422915
37Martin Worek52.10101626
38Hana Kučová5050
39Marek Holba46.3630730
40Alexandra Willerthová43.50022714
41Martin Kuča3939
42Markéta Gutmanová33.3033
43Marcela Havelková32.3022100
44Mirka Zaisová28.220260
45Radim Hyršovský286517
46Zuzana Strnadová2878544
47Jan Votava2626
48Viktor Hagenhofer20.400012035
49Raul Kačírek18.300018
50Niki Zgafasová18.29090
51Jiří Kracík18.1502128
52Lenka Paličková14.40140
53Karel Sikora1212
54Jiřina Fišerová1212
55Michal Sikora1111
56Eva Baďurová99
57Dana Fialová817
58Daniel Colett88
59Zuzana Skálová6.40006
60Dagmar Mannheimová44
61Jiří Kučka3.330
62Jana Hrušková33
63Daniel Turek2.4000002
64Žaneta Leová2.4002
65Michaela Marečková1.20001
66Jindřich Sikora1.101
67Jana Novotná0.8000000
68Len H. Böhmová0.500000
69Petr Kuča0.5000000
70Zuzana Pospíšilová0.50
71Adéla Svítková0.4000000
72Petra Miartušová0.300
73Jaromír Haupt0.3000
74Gabriela Gugová0.20000
75Marie Worková0.200
76Renata Volfová0.200
77Milan Fišer0.2000
78Petra Špotáková0.2000
79Miluše Šusterová0.200
80Markéta Drabiščáková0.20
81Alena Fiedlerová0.2000
82Jolana Kajzarová0.20
83Marcela Mojžíšová0.10
84Marián Viochna0.10
85Jan Zvěřina0.100
86Milena Seidlová0.10
87Milan Seidl0.10
88Tomáš Seidler0.10
89Jaroslav Biolek0.10
90Monika Pecková0.10
91Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace