05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení
7. kvalifikační turnaj, Kroměříž

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Vladimír Kaňovský
2Ondřej Vlach
3Pavel Vojáček1881183930203942
4Petr Landa174281933055363
5Martin Vacek1613017361412836
6Jiří Kamín1551726552015229
7Vojta Vacek14955016554622
8Jana Vágnerová14710241922171055
9Tomáš Rodr143.503646042811
10Filip Vojáček142.5464615728.5
11Břetislav Basta136.51604682046
12Martin Hrubý1291302424331520
13Luboš Vencl12728363033
14Kateřina Rusá122.150015261417
15Aleš Horák122141203322528
16Pavel Palička121.5013504216
17Michal Přikryl118.342739030
18Pavel Chaloupka11826135524
19Radek Mannheim110.3334186181916.3
20Vít Sázavský1093421450
21Martin Sobala1055550
22Zbyněk Burda97.416012946013.9
23Alena Jankovcová97.23676180030
24Milena Filipová96.222081650
25Milan Kuděj96123022824
26Jindra Buksová93.2181550010
27Pavel Podbrdský913655
28Jaromír Buksa90151083918
29Hana Závišková90412263111324
30Josef Nerodil89.8028280033
31František Růžička86.311004210419
32Jana Vacková80191417110613
33Martina Iliasová78.3011161239
34Martin Daněk7524919617
35Radana Williamsová71.339013190
36Dagmar Rusá68.22020401311
37Věra Majtánová68422915
38Martin Worek52.10101626
39Hana Kučová5050
40Marek Holba46.3630730
41Alexandra Willerthová43.50022714
42Martin Kuča3939
43Markéta Gutmanová33.3033
44Marcela Havelková32.3022100
45Mirka Zaisová28.220260
46Radim Hyršovský286517
47Zuzana Strnadová2878544
48Jan Votava2626
49Viktor Hagenhofer20.400012035
50Raul Kačírek18.300018
51Niki Zgafasová18.29090
52Jiří Kracík18.1502128
53Lenka Paličková14.40140
54Karel Sikora1212
55Jiřina Fišerová1212
56Michal Sikora1111
57Eva Baďurová99
58Dana Fialová817
59Daniel Colett88
60Zuzana Skálová6.40006
61Dagmar Mannheimová44
62Jiří Kučka3.330
63Jana Hrušková33
64Daniel Turek2.4000002
65Žaneta Leová2.4002
66Michaela Marečková1.20001
67Jindřich Sikora1.101
68Jana Novotná0.8000000
69Len H. Böhmová0.500000
70Petr Kuča0.5000000
71Zuzana Pospíšilová0.50
72Adéla Svítková0.4000000
73Petra Miartušová0.300
74Jaromír Haupt0.3000
75Gabriela Gugová0.20000
76Marie Worková0.200
77Renata Volfová0.200
78Milan Fišer0.2000
79Petra Špotáková0.2000
80Miluše Šusterová0.200
81Markéta Drabiščáková0.20
82Alena Fiedlerová0.2000
83Jolana Kajzarová0.20
84Marcela Mojžíšová0.10
85Marián Viochna0.10
86Jan Zvěřina0.100
87Milena Seidlová0.10
88Tomáš Seidler0.10
89Milan Seidl0.10
90Jaroslav Biolek0.10
91Monika Pecková0.10
92Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace