07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6Kompenzační body
1Jolana Kajzarová
2Tomáš Seidler
3Karel Sikora
4Dagmar Mannheimová
5Ondřej Vlach
6Petr Landa171.228193305536
7Jiří Kamín155172655201522
8Pavel Vojáček14711839302039
9Filip Vojáček142.5464615728.5
10Tomáš Rodr132.8036460428
11Vojta Vacek127.3550165546
12Luboš Vencl12728363033
13Martin Vacek12630173614128
14Michal Přikryl118.342739030
15Pavel Chaloupka11826135524
16Martin Hrubý109.113024243315
17Vít Sázavský1093421450
18Pavel Palička105.50135042
19Kateřina Rusá105.1500152614
20Martin Sobala1055550
21Jana Vágnerová102102419221710
22Radek Mannheim983341861819
23Milan Kuděj96123022824
24Aleš Horák951412033225
25Pavel Podbrdský913655
26Břetislav Basta90.516046820
27Jindra Buksová83.21815500
28Zbyněk Burda83.116012946
29Martin Daněk7524919617
30Jaromír Buksa721510839
31Radana Williamsová71.339013190
32Hana Závišková694122631113
33Dagmar Rusá68.22020401311
34František Růžička67.4110042104
35Alena Jankovcová67.336761800
36Jana Vacková67.31914171106
37Josef Nerodil56.80282800
38Věra Majtánová534229
39Hana Kučová5050
40Marek Holba46.3630730
41Milena Filipová46.2220816
42Martina Iliasová39.30111612
43Martin Kuča3939
44Markéta Gutmanová33.3033
45Marcela Havelková32.3022100
46Alexandra Willerthová29.500227
47Mirka Zaisová28.220260
48Zuzana Strnadová2878544
49Radim Hyršovský286517
50Martin Worek26.101016
51Jan Votava2626
52Raul Kačírek18.300018
53Niki Zgafasová18.29090
54Viktor Hagenhofer15.50001203
55Lenka Paličková14.1014
56Jiřina Fišerová1212
57Michal Sikora1111
58Jiří Kracík10.150212
59Eva Baďurová99
60Daniel Colett88
61Jiří Kučka33
62Jana Hrušková33
63Žaneta Leová2.4002
64Jindřich Sikora1.101
65Dana Fialová11
66Jana Novotná0.600000
67Zuzana Pospíšilová0.50
68Zuzana Skálová0.4000
69Len H. Böhmová0.40000
70Daniel Turek0.400000
71Petr Kuča0.400000
72Adéla Svítková0.4000000
73Petra Miartušová0.300
74Gabriela Gugová0.20000
75Michaela Marečková0.2000
76Renata Volfová0.200
77Milan Fišer0.2000
78Petra Špotáková0.2000
79Miluše Šusterová0.200
80Markéta Drabiščáková0.20
81Alena Fiedlerová0.2000
82Jaromír Haupt0.200
83Marcela Mojžíšová0.10
84Marián Viochna0.10
85Jan Zvěřina0.100
86Marie Worková0.10
87Milena Seidlová0.10
88Milan Seidl0.10
89Jaroslav Biolek0.10
90Monika Pecková0.10
91Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace