26. 10. QT Praha Info Přihlášení Přihlásit
27. 10. MR2 Praha Info Přihlášení Přihlásit
23. 11. MR Praha Info
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6Kompenzační body
1Karel Sikora
2Dagmar Mannheimová
3Tomáš Seidler
4Ondřej Vlach
5Vladimír Kaňovský
6Jolana Kajzarová
7Petr Landa171.228193305536
8Jiří Kamín155172655201522
9Pavel Vojáček14711839302039
10Filip Vojáček142.5464615728.5
11Tomáš Rodr132.8036460428
12Vojta Vacek127.3550165546
13Luboš Vencl12728363033
14Martin Vacek12630173614128
15Michal Přikryl118.342739030
16Pavel Chaloupka11826135524
17Martin Hrubý109.113024243315
18Vít Sázavský1093421450
19Pavel Palička105.50135042
20Kateřina Rusá105.1500152614
21Martin Sobala1055550
22Jana Vágnerová102102419221710
23Zbyněk Burda99.71601294616.6
24Radek Mannheim983341861819
25Milan Kuděj96123022824
26Aleš Horák951412033225
27Pavel Podbrdský913655
28Břetislav Basta90.516046820
29Jindra Buksová83.21815500
30Martin Daněk7524919617
31Jaromír Buksa721510839
32Radana Williamsová71.339013190
33Hana Závišková694122631113
34Dagmar Rusá68.22020401311
35František Růžička67.4110042104
36Alena Jankovcová67.336761800
37Jana Vacková67.31914171106
38Josef Nerodil56.80282800
39Věra Majtánová534229
40Hana Kučová5050
41Marek Holba46.3630730
42Milena Filipová46.2220816
43Martina Iliasová39.30111612
44Martin Kuča3939
45Markéta Gutmanová33.3033
46Marcela Havelková32.3022100
47Alexandra Willerthová29.500227
48Mirka Zaisová28.220260
49Zuzana Strnadová2878544
50Radim Hyršovský286517
51Martin Worek26.101016
52Jan Votava2626
53Raul Kačírek18.300018
54Niki Zgafasová18.29090
55Viktor Hagenhofer15.50001203
56Lenka Paličková14.1014
57Jiřina Fišerová1212
58Michal Sikora1111
59Jiří Kracík10.150212
60Eva Baďurová99
61Daniel Colett88
62Jiří Kučka33
63Jana Hrušková33
64Žaneta Leová2.4002
65Jindřich Sikora1.101
66Dana Fialová11
67Jana Novotná0.600000
68Zuzana Pospíšilová0.50
69Zuzana Skálová0.4000
70Len H. Böhmová0.40000
71Daniel Turek0.400000
72Petr Kuča0.400000
73Adéla Svítková0.4000000
74Petra Miartušová0.300
75Gabriela Gugová0.20000
76Michaela Marečková0.2000
77Renata Volfová0.200
78Milan Fišer0.2000
79Petra Špotáková0.2000
80Miluše Šusterová0.200
81Markéta Drabiščáková0.20
82Alena Fiedlerová0.2000
83Jaromír Haupt0.200
84Marcela Mojžíšová0.10
85Marián Viochna0.10
86Jan Zvěřina0.100
87Marie Worková0.10
88Milena Seidlová0.10
89Milan Seidl0.10
90Jaroslav Biolek0.10
91Monika Pecková0.10
92Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace