07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Ondřej Vlach
2Jolana Kajzarová
3Milan Seidl
4Milena Seidlová
5Zuzana Pospíšilová
6Tomáš Seidler
7Karel Sikora
8Jan Votava
9Dagmar Mannheimová
10Filip Vojáček142.5464615728.5
11Petr Landa135.2281933055
12Jiří Kamín1331726552015
13Tomáš Rodr124.803646042
14Pavel Chaloupka11826135524
15Pavel Vojáček108118393020
16Martin Sobala1055550
17Martin Vacek98301736141
18Martin Hrubý94.1130242433
19Luboš Vencl94283630
20Jana Vágnerová921024192217
21Kateřina Rusá91.15001526
22Aleš Horák90141203322
23Michal Přikryl88.3427390
24Jindra Buksová83.21815500
25Zbyněk Burda83.116012946
26Vojta Vacek81.35501655
27Radek Mannheim7933418618
28Jaromír Buksa721510839
29Milan Kuděj721230228
30Radana Williamsová71.13901319
31Břetislav Basta70.5160468
32Alena Jankovcová67.13676180
33Pavel Palička63.501350
34František Růžička63.411004210
35Jana Vacková61.3191417110
36Vít Sázavský5934214
37Martin Daněk58249196
38Dagmar Rusá57.220204013
39Josef Nerodil56.6028280
40Hana Závišková5641226311
41Hana Kučová5050
42Marek Holba4663073
43Věra Majtánová44422
44Martin Kuča3939
45Pavel Podbrdský3636
46Markéta Gutmanová33.3033
47Marcela Havelková32.3022100
48Milena Filipová30.22208
49Mirka Zaisová28.220260
50Radim Hyršovský286517
51Zuzana Strnadová2878544
52Martina Iliasová27.301116
53Martin Worek26.101016
54Alexandra Willerthová22.50022
55Niki Zgafasová18.1909
56Lenka Paličková14.1014
57Viktor Hagenhofer12.5000120
58Jiřina Fišerová1212
59Michal Sikora1111
60Jiří Kracík10.150212
61Eva Baďurová99
62Daniel Colett88
63Jiří Kučka33
64Jana Hrušková33
65Dana Fialová11
66Jana Novotná0.50000
67Len H. Böhmová0.40000
68Petr Kuča0.400000
69Žaneta Leová0.400
70Daniel Turek0.30000
71Raul Kačírek0.3000
72Petra Miartušová0.300
73Adéla Svítková0.300000
74Zuzana Skálová0.300
75Gabriela Gugová0.20000
76Renata Volfová0.200
77Milan Fišer0.2000
78Petra Špotáková0.2000
79Miluše Šusterová0.200
80Markéta Drabiščáková0.20
81Alena Fiedlerová0.2000
82Marcela Mojžíšová0.10
83Michaela Marečková0.100
84Marián Viochna0.10
85Jan Zvěřina0.100
86Marie Worková0.10
87Jaromír Haupt0.10
88Jindřich Sikora0.10
89Monika Pecková0.10
90Jaroslav Biolek0.10
91Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace