23. 11. MR Praha Info www
5. kvalifikační turnaj, Kadaň

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Milena Seidlová
2Vladimír Kaňovský
3Eva Pařízková
4Jolana Kajzarová
5Zuzana Pospíšilová
6Ondřej Vlach
7Dagmar Mannheimová
8Libuše Chládková
9Milan Seidl
10Jan Votava
11Karel Sikora
12Tomáš Seidler
13Filip Vojáček142.5464615728.5
14Petr Landa135.2281933055
15Jiří Kamín1331726552015
16Tomáš Rodr124.803646042
17Pavel Chaloupka11826135524
18Pavel Vojáček108118393020
19Martin Sobala1055550
20Martin Vacek98301736141
21Martin Hrubý94.1130242433
22Luboš Vencl94283630
23Jana Vágnerová921024192217
24Kateřina Rusá91.15001526
25Aleš Horák90141203322
26Michal Přikryl88.3427390
27Jindra Buksová83.21815500
28Zbyněk Burda83.116012946
29Vojta Vacek81.35501655
30Radek Mannheim7933418618
31Jaromír Buksa721510839
32Milan Kuděj721230228
33Radana Williamsová71.13901319
34Břetislav Basta70.5160468
35Alena Jankovcová67.13676180
36Pavel Palička63.501350
37František Růžička63.411004210
38Jana Vacková61.3191417110
39Vít Sázavský5934214
40Martin Daněk58249196
41Dagmar Rusá57.220204013
42Josef Nerodil56.6028280
43Hana Závišková5641226311
44Hana Kučová5050
45Marek Holba4663073
46Věra Majtánová44422
47Martin Kuča3939
48Pavel Podbrdský3636
49Markéta Gutmanová33.3033
50Marcela Havelková32.3022100
51Milena Filipová30.22208
52Mirka Zaisová28.220260
53Zuzana Strnadová2878544
54Radim Hyršovský286517
55Martina Iliasová27.301116
56Martin Worek26.101016
57Alexandra Willerthová22.50022
58Niki Zgafasová18.1909
59Lenka Paličková14.1014
60Viktor Hagenhofer12.5000120
61Jiřina Fišerová1212
62Michal Sikora1111
63Jiří Kracík10.150212
64Eva Baďurová99
65Daniel Colett88
66Jiří Kučka33
67Jana Hrušková33
68Dana Fialová11
69Jana Novotná0.50000
70Len H. Böhmová0.40000
71Petr Kuča0.400000
72Žaneta Leová0.400
73Daniel Turek0.30000
74Raul Kačírek0.3000
75Petra Miartušová0.300
76Adéla Svítková0.300000
77Zuzana Skálová0.300
78Gabriela Gugová0.20000
79Renata Volfová0.200
80Milan Fišer0.2000
81Petra Špotáková0.2000
82Miluše Šusterová0.200
83Markéta Drabiščáková0.20
84Alena Fiedlerová0.2000
85Marcela Mojžíšová0.10
86Michaela Marečková0.100
87Marián Viochna0.10
88Jan Zvěřina0.100
89Marie Worková0.10
90Jaromír Haupt0.10
91Jindřich Sikora0.10
92Monika Pecková0.10
93Jaroslav Biolek0.10
94Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace