21. 03. QT Plzeň Info
04. 04. QT Přerov Info
18. 04. T Třinec Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4Kompenzační body
1Karel Sikora
2Vladimír Kaňovský
3Ondřej Vlach
4Eva Pařízková
5Milena Seidlová
6Libuše Chládková
7Milan Seidl
8Jindřich Sikora
9Marcela Mojžíšová
10Pavel Podbrdský
11Tomáš Seidler
12Jiřina Fišerová
13Dagmar Mannheimová
14Zuzana Pospíšilová
15Jolana Kajzarová
16Jan Votava
17Jiří Kamín11817265520
18Filip Vojáček107464615
19Martin Sobala1055550
20Martin Vacek9730173614
21Pavel Chaloupka94261355
22Pavel Vojáček881183930
23Michal Přikryl8842739
24Jindra Buksová83181550
25Tomáš Rodr82.8036460
26Petr Landa80.22819330
27Vojta Vacek76.3550165
28Jana Vágnerová7510241922
29Aleš Horák681412033
30Alena Jankovcová67367618
31Kateřina Rusá65.150015
32Luboš Vencl642836
33Břetislav Basta62.516046
34Martin Hrubý61.11302424
35Radek Mannheim61334186
36Jana Vacková6119141711
37Josef Nerodil56.102828
38František Růžička53.4110042
39Radana Williamsová52.139013
40Martin Daněk5224919
41Hana Kučová5050
42Vít Sázavský45342
43Hana Závišková45412263
44Dagmar Rusá44.2202040
45Milan Kuděj4412302
46Věra Majtánová44422
47Marek Holba436307
48Martin Kuča3939
49Zbyněk Burda37.1160129
50Markéta Gutmanová33.3033
51Jaromír Buksa3315108
52Marcela Havelková32.202210
53Milena Filipová30.22208
54Mirka Zaisová282026
55Radim Hyršovský286517
56Martin Worek26.101016
57Zuzana Strnadová247854
58Alexandra Willerthová22.50022
59Lenka Paličková14.1014
60Pavel Palička13.5013
61Viktor Hagenhofer12.400012
62Martina Iliasová11.3011
63Michal Sikora1111
64Niki Zgafasová9.190
65Eva Baďurová99
66Jiří Kracík8.15021
67Daniel Colett88
68Jiří Kučka33
69Jana Hrušková33
70Dana Fialová11
71Len H. Böhmová0.40000
72Jana Novotná0.4000
73Žaneta Leová0.400
74Petr Kuča0.30000
75Daniel Turek0.30000
76Petra Miartušová0.300
77Zuzana Skálová0.300
78Adéla Svítková0.20000
79Renata Volfová0.200
80Petra Špotáková0.2000
81Miluše Šusterová0.200
82Raul Kačírek0.200
83Markéta Drabiščáková0.20
84Gabriela Gugová0.2000
85Milan Fišer0.200
86Marián Viochna0.10
87Jan Zvěřina0.100
88Alena Fiedlerová0.100
89Marie Worková0.10
90Jaromír Haupt0.10
91Monika Pecková0.10
92Jaroslav Biolek0.10
93Eva Vondrášková0.10
94Michaela Marečková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace