07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3Kompenzační body
1Ondřej Vlach
2Milan Seidl
3Monika Pecková
4Eva Vondrášková
5Marcela Mojžíšová
6Tomáš Seidler
7Karel Sikora
8Dagmar Mannheimová
9Jan Votava
10Jolana Kajzarová
11Jiřina Fišerová
12Pavel Podbrdský
13Jindřich Sikora
14Zuzana Pospíšilová
15Milena Seidlová
16Filip Vojáček107464615
17Martin Sobala1055550
18Jiří Kamín98172655
19Martin Vacek83301736
20Tomáš Rodr82.303646
21Petr Landa80281933
22Vojta Vacek71.355016
23Pavel Vojáček5811839
24Radek Mannheim5533418
25Jana Vágnerová53102419
26Kateřina Rusá50.1500
27Jana Vacková50191417
28Hana Kučová5050
29Michal Přikryl49427
30Alena Jankovcová493676
31Vít Sázavský45342
32Dagmar Rusá4420204
33Věra Majtánová44422
34Hana Závišková4241226
35Milan Kuděj421230
36Radana Williamsová39.1390
37Martin Kuča3939
38Pavel Chaloupka392613
39Martin Hrubý37.113024
40Marek Holba36630
41Aleš Horák3514120
42Markéta Gutmanová33.3033
43Martin Daněk33249
44Jindra Buksová331815
45Milena Filipová30.22208
46Josef Nerodil28.1028
47Zbyněk Burda28.116012
48Luboš Vencl2828
49Jaromír Buksa251510
50Alexandra Willerthová22.50022
51Marcela Havelková22.2022
52Zuzana Strnadová20785
53Břetislav Basta16.5160
54Lenka Paličková14.1014
55Pavel Palička13.5013
56František Růžička11.41100
57Martina Iliasová11.3011
58Michal Sikora1111
59Radim Hyršovský1165
60Martin Worek10.1010
61Niki Zgafasová9.190
62Eva Baďurová99
63Daniel Colett88
64Jiří Kracík7.1502
65Jiří Kučka33
66Jana Hrušková33
67Mirka Zaisová220
68Dana Fialová11
69Viktor Hagenhofer0.4000
70Jana Novotná0.4000
71Petra Miartušová0.300
72Zuzana Skálová0.300
73Renata Volfová0.200
74Daniel Turek0.2000
75Raul Kačírek0.200
76Petr Kuča0.2000
77Markéta Drabiščáková0.20
78Adéla Svítková0.2000
79Len H. Böhmová0.2000
80Petra Špotáková0.100
81Marián Viochna0.10
82Jan Zvěřina0.100
83Marie Worková0.10
84Gabriela Gugová0.100
85Jaromír Haupt0.10
86Miluše Šusterová0.10
87Jaroslav Biolek0.10
88Milan Fišer0.10
89Michaela Marečková00
90Alena Fiedlerová00
91Žaneta Leová00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace