3. kvalifikační turnaj, Přerov

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3Kompenzační body
1Milan Seidl
2Tomáš Seidler
3Pavel Podbrdský
4Jiřina Fišerová
5Ondřej Vlach
6Karel Sikora
7Dagmar Mannheimová
8Jolana Kajzarová
9Eva Pařízková
10Vladimír Kaňovský
11Jan Votava
12Jindřich Sikora
13Zuzana Pospíšilová
14Libuše Chládková
15Monika Pecková
16Eva Vondrášková
17Milena Seidlová
18Marcela Mojžíšová
19Filip Vojáček107464615
20Martin Sobala1055550
21Jiří Kamín98172655
22Martin Vacek83301736
23Tomáš Rodr82.303646
24Petr Landa80281933
25Vojta Vacek71.355016
26Pavel Vojáček5811839
27Radek Mannheim5533418
28Jana Vágnerová53102419
29Kateřina Rusá50.1500
30Jana Vacková50191417
31Hana Kučová5050
32Michal Přikryl49427
33Alena Jankovcová493676
34Vít Sázavský45342
35Dagmar Rusá4420204
36Věra Majtánová44422
37Milan Kuděj421230
38Hana Závišková4241226
39Radana Williamsová39.1390
40Martin Kuča3939
41Pavel Chaloupka392613
42Martin Hrubý37.113024
43Marek Holba36630
44Aleš Horák3514120
45Markéta Gutmanová33.3033
46Martin Daněk33249
47Jindra Buksová331815
48Milena Filipová30.22208
49Josef Nerodil28.1028
50Zbyněk Burda28.116012
51Luboš Vencl2828
52Jaromír Buksa251510
53Alexandra Willerthová22.50022
54Marcela Havelková22.2022
55Zuzana Strnadová20785
56Břetislav Basta16.5160
57Lenka Paličková14.1014
58Pavel Palička13.5013
59František Růžička11.41100
60Martina Iliasová11.3011
61Michal Sikora1111
62Radim Hyršovský1165
63Martin Worek10.1010
64Niki Zgafasová9.190
65Eva Baďurová99
66Daniel Colett88
67Jiří Kracík7.1502
68Jiří Kučka33
69Jana Hrušková33
70Mirka Zaisová220
71Dana Fialová11
72Viktor Hagenhofer0.4000
73Jana Novotná0.4000
74Petra Miartušová0.300
75Zuzana Skálová0.300
76Renata Volfová0.200
77Daniel Turek0.2000
78Raul Kačírek0.200
79Petr Kuča0.2000
80Markéta Drabiščáková0.20
81Adéla Svítková0.2000
82Len H. Böhmová0.2000
83Petra Špotáková0.100
84Marián Viochna0.10
85Jan Zvěřina0.100
86Marie Worková0.10
87Gabriela Gugová0.100
88Jaromír Haupt0.10
89Miluše Šusterová0.10
90Jaroslav Biolek0.10
91Milan Fišer0.10
92Michaela Marečková00
93Alena Fiedlerová00
94Žaneta Leová00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace