07. 11. T Třinec Info
21. 11. MR Hradec Králové Info
12. 12. T Třinec Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2Kompenzační body
1Dana Fialová
2Jaromír Haupt
3Dagmar Mannheimová
4Libuše Chládková
5Eva Pařízková
6Jan Votava
7Jana Hrušková
8Eva Baďurová
9Milan Seidl
10Milena Seidlová
11Zuzana Pospíšilová
12Jindřich Sikora
13Pavel Podbrdský
14Jiřina Fišerová
15Jaroslav Biolek
16Marián Viochna
17Jolana Kajzarová
18Vladimír Kaňovský
19Karel Sikora
20Ondřej Vlach
21Markéta Drabiščáková
22Monika Pecková
23Eva Vondrášková
24Marcela Mojžíšová
25Tomáš Seidler
26Marie Worková
27Filip Vojáček924646
28Vojta Vacek55.3550
29Martin Sobala5555
30Kateřina Rusá50.1500
31Hana Kučová5050
32Martin Vacek473017
33Petr Landa472819
34Věra Majtánová44422
35Jiří Kamín431726
36Alena Jankovcová43367
37Michal Přikryl4242
38Milan Kuděj421230
39Dagmar Rusá402020
40Radana Williamsová39.1390
41Pavel Chaloupka392613
42Martin Kuča3939
43Radek Mannheim37334
44Tomáš Rodr36.3036
45Jana Vágnerová341024
46Markéta Gutmanová33.3033
47Martin Daněk33249
48Jindra Buksová331815
49Jana Vacková331914
50Luboš Vencl2828
51Jaromír Buksa251510
52Milena Filipová22.2220
53Marcela Havelková22.2022
54Pavel Vojáček19118
55Zbyněk Burda16.1160
56Břetislav Basta1616
57Hana Závišková16412
58Aleš Horák15141
59Zuzana Strnadová1578
60Martin Hrubý13.1130
61František Růžička11.1110
62Radim Hyršovský1165
63Michal Sikora1111
64Niki Zgafasová9.190
65Daniel Colett88
66Marek Holba66
67Jiří Kracík5.150
68Jiří Kučka33
69Vít Sázavský33
70Mirka Zaisová220
71Alexandra Willerthová0.500
72Pavel Palička0.50
73Martina Iliasová0.30
74Viktor Hagenhofer0.200
75Renata Volfová0.200
76Raul Kačírek0.200
77Zuzana Skálová0.20
78Petra Miartušová0.20
79Jana Novotná0.100
80Josef Nerodil0.10
81Jan Zvěřina0.100
82Petr Kuča0.100
83Daniel Turek0.100
84Gabriela Gugová0.100
85Len H. Böhmová0.100
86Adéla Svítková0.100
87Miluše Šusterová0.10
88Petra Špotáková0.10
89Martin Worek0.10
90Milan Fišer0.10
91Lenka Paličková0.10
92Michaela Marečková00
93Alena Fiedlerová00
94Žaneta Leová00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace