22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit body
PořJménoBodyqt1qt2Kompenzační body
1Dana Fialová
2Jaromír Haupt
3Dagmar Mannheimová
4Libuše Chládková
5Eva Pařízková
6Jan Votava
7Jana Hrušková
8Eva Baďurová
9Milan Seidl
10Milena Seidlová
11Zuzana Pospíšilová
12Jindřich Sikora
13Pavel Podbrdský
14Jiřina Fišerová
15Jaroslav Biolek
16Marián Viochna
17Jolana Kajzarová
18Vladimír Kaňovský
19Karel Sikora
20Ondřej Vlach
21Markéta Drabiščáková
22Monika Pecková
23Eva Vondrášková
24Marcela Mojžíšová
25Tomáš Seidler
26Marie Worková
27Filip Vojáček9233
28Vojta Vacek55.3134
29Martin Sobala551
30Kateřina Rusá50.1240
31Hana Kučová502
32Martin Vacek47816
33Petr Landa47914
34Věra Majtánová44431
35Jiří Kamín431610
36Alena Jankovcová43626
37Michal Přikryl424
38Milan Kuděj42218
39Dagmar Rusá401313
40Radana Williamsová39.1542
41Pavel Chaloupka391020
42Martin Kuča395
43Radek Mannheim37729
44Tomáš Rodr36.3356
45Jana Vágnerová342311
46Markéta Gutmanová33.3347
47Martin Daněk331124
48Jindra Buksová331518
49Jana Vacková331419
50Luboš Vencl289
51Jaromír Buksa251823
52Milena Filipová22.21236
53Marcela Havelková22.23712
54Pavel Vojáček193215
55Zbyněk Burda16.11749
56Břetislav Basta1617
57Hana Závišková162921
58Aleš Horák151932
59Zuzana Strnadová152625
60Martin Hrubý13.12043
61František Růžička11.12245
62Radim Hyršovský112728
63Michal Sikora1122
64Niki Zgafasová9.12451
65Daniel Colett825
66Marek Holba627
67Jiří Kracík5.12841
68Jiří Kučka330
69Vít Sázavský330
70Mirka Zaisová23152
71Alexandra Willerthová0.53353
72Pavel Palička0.533
73Martina Iliasová0.335
74Viktor Hagenhofer0.24039
75Renata Volfová0.23844
76Raul Kačírek0.24638
77Zuzana Skálová0.236
78Petra Miartušová0.237
79Jana Novotná0.14155
80Josef Nerodil0.139
81Jan Zvěřina0.14261
82Petr Kuča0.14454
83Daniel Turek0.14359
84Gabriela Gugová0.14563
85Len H. Böhmová0.14958
86Adéla Svítková0.14862
87Miluše Šusterová0.146
88Petra Špotáková0.147
89Martin Worek0.147
90Milan Fišer0.148
91Lenka Paličková0.150
92Michaela Marečková056
93Alena Fiedlerová057
94Žaneta Leová060

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace