07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2018

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2018.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3Kompenzační body
1Vít Hošek
2Milan Fišer
3Jan Zvěřina
4Tomáš Seidler
5Helena Červenková
6Milan Kuděj
7Jaromír Haupt
8Jakub Hrazdira
9Dagmar Mannheimová
10Hana Kawiková
11Jiřina Fišerová
12Radek Baďura
13Alena Fiedlerová
14Lenka Urbanová
15Monika Pecková
16Eva Vondrášková
17Alžběta Anna Urbanová
18Marie Svatoňová
19Alena Takáčová
20Jana Kuncová
21Vojta Vacek109392842
22Kateřina Rusá793346
23Tomáš Rodr77241736
24Zbyněk Burda7512855
25Luboš Vencl72283311
26Jana Vágnerová695019
27Martin Daněk684622
28Martin Vacek64182620
29Jiří Kamín63.305013
30Pavel Vojáček5917933
31Martin Hrubý58301810
32Jana Vacková5842412
33Vít Sázavský562630
34Pavel Podbrdský5555
35Michal Sikora5555
36Aleš Horák50.522028
37Filip Vojáček50050
38Raul Kačírek48939
39Radek Mannheim46.50739
40Martin Sobala4646
41Milena Filipová431924
42Břetislav Basta42.3042
43Michal Přikryl41365
44Hana Závišková392019
45Radana Williamsová36.1036
46Martina Iliasová33.116017
47Alena Jankovcová30.30030
48Marek Holba291118
49Petr Landa28.20622
50Eva Baďurová28.214014
51Hana Žibřidová2626
52Pavel Chaloupka261511
53Jindra Buksová24.1024
54Markéta Gutmanová221012
55Jaromír Buksa21813
56Lenka Paličková21201
57Pavel Palička20.25015
58Zuzana Strnadová20416
59Věra Majtánová17710
60Karel Sikora1616
61Jiří Kučka15.1015
62Alexandra Willerthová14.30140
63Marcela Havelková1313
64Jolana Kajzarová10.1208
65Pavel Žibřid99
66Jiří Kracík7.307
67Viktor Hagenhofer6.3600
68Jana Hrušková66
69Jindřich Sikora55
70Petra Miartušová4.104
71Josef Nerodil3.1003
72Niki Zgafasová3.130
73Mirka Zaisová303
74Dagmar Rusá2.102
75Zuzana Skálová22
76Zuzana Pospíšilová1.101
77Michaela Marečková11
78Martin Worek0.500
79Petr Kuča0.5000
80Marie Worková0.300
81Daniel Turek0.3000
82František Růžička0.2000
83Dana Fialová0.20
84Jana Novotná0.200
85Jaroslav Biolek0.10
86Marek Lašťovka0.10
87Gabriela Gugová0.10
88Sebastián Sázavský0.100
89Jan Kovařík0.10
90Petra Špotáková0.10
91Eva Pařízková0.10
92Marcela Mojžíšová0.10
93Len H. Böhmová0.10
94Marcela Tauferová00
95Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace