08. 08. T Třinec Info
22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
11. kvalifikační turnaj, Praha, 2017

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9qt10qt11Kompenzační body
1Petr Landa246300505050161011500
2Zbyněk Burda241.85030423619331136154631.8
3Pavel Vojáček238.14421639461013503328.1
4Jana Vágnerová224261615244636504215
5Martin Vacek20528208143933103055101
6Luboš Vencl19973928193622556
7Jiří Kamín198559262233077192042
8Hana Žibřidová1905524173955
9Kateřina Rusá187228461817281350
10Pavel Podbrdský18536555539
11Tomáš Rodr1831002813159222646465
12Jaromír Buksa17924173311503322
13Břetislav Basta1710221946462018
14Vojta Vacek1651310326363601524728
15Filip Vojáček161.8111020181330363342.8
16Jana Vacková158603019204819303920
17Pavel Palička153465304230
18Martin Sobala1531425555
19Martin Daněk14119520423916
20Vít Sázavský14020069222855
21Martin Hrubý136331322330814170170
22Radek Mannheim132.45002416283310111714.4
23Milan Kuděj131.21703942249
24Jiří Kučka12601836300205913
25Milena Filipová123.546500198
26Alexandra Willerthová119001826301518120
27Alena Jankovcová116964100042151426
28Marek Holba11014463201413
29Pavel Chaloupka1093941326189
30Michal Přikryl1091824120122016197
31Pavel Žibřid10315551122
32Martin Kuča102422436
33Aleš Horák101120903162861224
34Martina Iliasová95.6001115166181910.6
35Raul Kačírek941411001418092611
36Radana Williamsová830018162202600
37Zuzana Strnadová8222071510624484
38Jiří Kracík77.51217639030
39Lenka Paličková683617141
40Radim Hyršovský67.115051730
41Věra Majtánová6500281817110
42Ludmila Krejčí64.142220
43Jindra Buksová55.20260263
44Hana Závišková55130461123280
45Karel Sikora5050
46František Růžička46319143502000
47Michal Sikora3939
48Markéta Gutmanová38.6033050
49Dagmar Rusá34.382107160
50Radek Baďura3211912
51Mirka Zaisová30.516000014
52Jolana Kajzarová27.4091350
53Jindřich Sikora2701200140
54Zuzana Pospíšilová26.4024020
55Michaela Marečková19.70070120
56Josef Nerodil18.5070005060
57Viktor Hagenhofer14.40027030200
58Eva Baďurová13.68203.4
59Yvetta Hlubinková1313
60Richard Valent1212
61Hana Kučová1212
62Dana Fialová10.1100
63Ladislav Čevela1046
64Ondřej Janovič918
65Petr Kuča8.500004040
66Romana Kukulová808
67Šárka Valentová88
68Zuzana Skálová77
69Marcela Havelková5.50050
70Petra Miartušová5.1230
71Hana Kawiková4.104
72Niki Zgafasová3.400012
73Jakub Závada22
74Soňa Kukulová11
75Len H. Böhmová1000000000
76Milan Svrček0.6000
77Barbora Červenková0.50
78Daniel Turek0.500000
79Jana Hrušková0.5000
80Gabriela Gugová0.4000000
81Jaroslav Biolek0.400
82Jana Novotná0.2000
83Vlasta Hucková0.20
84Jitka Svrčková0.100
85Vladimír Vladyka0.100
86Robert Vlk0.10
87Barbora Hrůzová0.100
88Jaroslav Gabriel0.10
89Marián Viochna0.10
90Jitka Gabrielová 0.10
91Sebastián Sázavský0.10
92Alena Fiedlerová0.10
93Helena Červenková0.10
94Milan Svoboda0.10
95Dagmar Mannheimová0.10
96Milena Seidlová0.10
97Milan Seidl0.10
98Lukáš Winkler00
99Lukáš Karlec00
100Marcela Tauferová00
101Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace