26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9qt10Kompenzační body
1Hana Kučová
2Sebastián Sázavský
3Petr Landa24630050505016101150
4Zbyněk Burda227.250304236193311361530.2
5Pavel Vojáček22644216394610135033
6Jana Vágnerová2242616152446365042
7Martin Vacek2052820814393310305510
8Luboš Vencl1997392819362255
9Hana Žibřidová1905524173955
10Tomáš Rodr183100281315922264646
11Jiří Kamín1755592622330771920
12Jaromír Buksa168241733115033
13Jana Vacková1576030192048193039
14Břetislav Basta153.102219464620
15Martin Sobala1531425555
16Pavel Palička153465304230
17Vojta Vacek15013103263636015247
18Kateřina Rusá1502284618172813
19Pavel Podbrdský146365555
20Filip Vojáček143.41110201813303639.4
21Martin Hrubý13633132233081417017
22Radek Mannheim126.150024162833101114.1
23Jiří Kučka12601836300205913
24Martin Daněk125195204239
25Milan Kuděj122.2170394224
26Alexandra Willerthová11900182630151812
27Milena Filipová115.54650019
28Michal Přikryl109182412012201619
29Pavel Chaloupka1093941326189
30Pavel Žibřid10315551122
31Marek Holba97144632014
32Alena Jankovcová969641000421514
33Raul Kačírek9214110014180926
34Vít Sázavský85.1200692228
35Radana Williamsová83001816220260
36Aleš Horák831209031628612
37Zuzana Strnadová822207151062448
38Jiří Kracík77.5121763903
39Martina Iliasová75.5001115166189.5
40Lenka Paličková683617141
41Martin Kuča664224
42Ludmila Krejčí644222
43Věra Majtánová55.3002818171
44Hana Závišková5513046112328
45Jindra Buksová52.2026026
46Karel Sikora5050
47František Růžička4631914350200
48Michal Sikora3939
49Markéta Gutmanová38.503305
50Radim Hyršovský37.1150517
51Dagmar Rusá34.18210716
52Radek Baďura3211912
53Jolana Kajzarová27.309135
54Jindřich Sikora2701200140
55Zuzana Pospíšilová26.202402
56Michaela Marečková19.70070120
57Josef Nerodil18.507000506
58Mirka Zaisová16.5160000
59Viktor Hagenhofer14.4002703020
60Eva Baďurová13.68203.4
61Yvetta Hlubinková1313
62Richard Valent1212
63Dana Fialová10.1100
64Ladislav Čevela1046
65Ondřej Janovič918
66Petr Kuča8.50000404
67Romana Kukulová808
68Šárka Valentová88
69Zuzana Skálová77
70Marcela Havelková5.4005
71Petra Miartušová523
72Hana Kawiková4.104
73Jakub Závada22
74Niki Zgafasová1.40001
75Soňa Kukulová11
76Len H. Böhmová100000000
77Milan Svrček0.600
78Barbora Červenková0.50
79Daniel Turek0.500000
80Jana Hrušková0.5000
81Jaroslav Biolek0.400
82Gabriela Gugová0.400000
83Vlasta Hucková0.20
84Jitka Svrčková0.100
85Vladimír Vladyka0.100
86Robert Vlk0.10
87Jana Novotná0.100
88Jaroslav Gabriel0.10
89Marián Viochna0.10
90Jitka Gabrielová 0.10
91Alena Fiedlerová0.10
92Helena Červenková0.10
93Milan Svoboda0.10
94Barbora Hrůzová0.10
95Dagmar Mannheimová0.10
96Milena Seidlová0.10
97Milan Seidl0.10
98Lukáš Winkler00
99Lukáš Karlec00
100Marcela Tauferová00
101Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace