19. 09. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9Kompenzační body
1Sebastián Sázavský
2Hana Kučová
3Zbyněk Burda229.1503042361933113632.1
4Petr Landa207300505050161011
5Pavel Vojáček206442163946101350
6Martin Vacek20528208143933103055
7Jana Vágnerová19826161524463650
8Hana Žibřidová1905524173955
9Jaromír Buksa168241733115033
10Jiří Kamín16455926223307719
11Břetislav Basta153.102219464620
12Martin Sobala1531425555
13Luboš Vencl15173928193622
14Tomáš Rodr1501002813159222646
15Kateřina Rusá1502284618172813
16Vojta Vacek1501310326363601524
17Pavel Podbrdský146365555
18Martin Hrubý132331322330814170
19Jana Vacková12660301920481930
20Radek Mannheim125.5500241628331014.5
21Martin Daněk125195204239
22Pavel Palička1234653042
23Milan Kuděj122.2170394224
24Jiří Kučka118018363002059
25Milena Filipová115.54650019
26Filip Vojáček11511102018133034
27Alexandra Willerthová107.5001826301518
28Pavel Žibřid10315551122
29Michal Přikryl1021824120122016
30Pavel Chaloupka100394132618
31Marek Holba97144632014
32Alena Jankovcová8696410004215
33Vít Sázavský85.1200692228
34Aleš Horák831209031628612
35Radana Williamsová83001816220260
36Zuzana Strnadová78220715106244
37Jiří Kracík74.512176390
38Lenka Paličková683617141
39Raul Kačírek66.2141100141809
40Věra Majtánová54.500281817
41Jindra Buksová52.2026026
42Karel Sikora5050
43Martina Iliasová48.2001115166
44František Růžička4631914350200
45Martin Kuča4242
46Ludmila Krejčí4242
47Michal Sikora3939
48Markéta Gutmanová38.503305
49Radim Hyršovský37.1150517
50Radek Baďura3211912
51Hana Závišková29130461123
52Jindřich Sikora26.50120014
53Zuzana Pospíšilová24.20240
54Jolana Kajzarová22.30913
55Michaela Marečková19.3007012
56Dagmar Rusá18.182107
57Mirka Zaisová16.5160000
58Viktor Hagenhofer14.200270302
59Eva Baďurová13.68203.4
60Yvetta Hlubinková1313
61Josef Nerodil12.60700050
62Richard Valent1212
63Dana Fialová10.1100
64Ladislav Čevela1046
65Ondřej Janovič918
66Romana Kukulová808
67Šárka Valentová88
68Zuzana Skálová77
69Marcela Havelková5.4005
70Petra Miartušová523
71Petr Kuča4.5000040
72Hana Kawiková4.104
73Jakub Závada22
74Niki Zgafasová1.40001
75Soňa Kukulová11
76Len H. Böhmová0.80000000
77Milan Svrček0.600
78Barbora Červenková0.50
79Daniel Turek0.500000
80Jana Hrušková0.5000
81Jaroslav Biolek0.400
82Gabriela Gugová0.400000
83Vlasta Hucková0.20
84Jitka Svrčková0.100
85Vladimír Vladyka0.100
86Robert Vlk0.10
87Jana Novotná0.100
88Jaroslav Gabriel0.10
89Marián Viochna0.10
90Jitka Gabrielová 0.10
91Alena Fiedlerová0.10
92Helena Červenková0.10
93Milan Svoboda0.10
94Barbora Hrůzová0.10
95Dagmar Mannheimová0.10
96Milena Seidlová0.10
97Milan Seidl0.10
98Lukáš Winkler00
99Lukáš Karlec00
100Marcela Tauferová00
101Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace