Poslední turnaj:

Výsledky turnaje zatím nejsou k dispozici.

26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8Kompenzační body
1Sebastián Sázavský
2Jaroslav Gabriel
3Ludmila Krejčí
4Hana Kučová
5Jitka Gabrielová
6Zbyněk Burda222.65030423619331131.6
7Pavel Vojáček206442163946101350
8Petr Landa2063005050501610
9Hana Žibřidová1905524173955
10Martin Vacek164282081439331030
11Jana Vágnerová163261615244636
12Martin Sobala1531425555
13Jiří Kamín152559262233077
14Pavel Podbrdský146365555
15Kateřina Rusá13922846181728
16Vojta Vacek13613103263636015
17Jaromír Buksa1352417331150
18Břetislav Basta133.1022194646
19Martin Hrubý13233132233081417
20Luboš Vencl129739281936
21Pavel Palička1234653042
22Milan Kuděj122.2170394224
23Radek Mannheim121.25002416283315.2
24Jiří Kučka118018363002059
25Milena Filipová115.54650019
26Tomáš Rodr11410028131592226
27Filip Vojáček10911102018133017
28Alexandra Willerthová107.5001826301518
29Pavel Žibřid10315551122
30Jana Vacková102603019204819
31Marek Holba97144632014
32Michal Přikryl86.218241201220
33Martin Daněk861952042
34Radana Williamsová83001816220260
35Pavel Chaloupka823941326
36Zuzana Strnadová7522071510624
37Aleš Horák7412090316286
38Jiří Kracík741217639
39Alena Jankovcová71.5964100042
40Lenka Paličková683617141
41Raul Kačírek57.314110014180
42Vít Sázavský57.12006922
43Karel Sikora5050
44František Růžička463191435020
45Martina Iliasová42.200111516
46Martin Kuča4242
47Michal Sikora3939
48Markéta Gutmanová38.503305
49Věra Majtánová37.5002818
50Radim Hyršovský37.1150517
51Radek Baďura3211912
52Hana Závišková2713046112
53Jindra Buksová26.20260
54Zuzana Pospíšilová24.20240
55Jolana Kajzarová22.30913
56Michaela Marečková19.3007012
57Mirka Zaisová16.5160000
58Eva Baďurová13.68203.4
59Yvetta Hlubinková1313
60Jindřich Sikora12.501200
61Josef Nerodil12.5070005
62Viktor Hagenhofer12.30027030
63Richard Valent1212
64Dagmar Rusá11.18210
65Dana Fialová10.1100
66Ladislav Čevela1046
67Romana Kukulová808
68Šárka Valentová88
69Zuzana Skálová77
70Petra Miartušová523
71Petr Kuča4.300004
72Hana Kawiková4.104
73Jakub Závada22
74Soňa Kukulová11
75Ondřej Janovič11
76Len H. Böhmová0.7000000
77Milan Svrček0.600
78Barbora Červenková0.50
79Jana Hrušková0.5000
80Marcela Havelková0.400
81Jaroslav Biolek0.400
82Niki Zgafasová0.4000
83Daniel Turek0.40000
84Gabriela Gugová0.20000
85Vlasta Hucková0.20
86Jitka Svrčková0.100
87Vladimír Vladyka0.100
88Robert Vlk0.10
89Jana Novotná0.100
90Marián Viochna0.10
91Alena Fiedlerová0.10
92Helena Červenková0.10
93Milan Svoboda0.10
94Dagmar Mannheimová0.10
95Barbora Hrůzová0.10
96Milena Seidlová0.10
97Milan Seidl0.10
98Lukáš Winkler00
99Lukáš Karlec00
100Marcela Tauferová00
101Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace