Poslední turnaj:

Výsledky turnaje zatím nejsou k dispozici.

03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info Přihlášení Přihlásit
17. 10. QT Přerov Info
31. 10. QT Praha Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Ludmila Krejčí
2Sebastián Sázavský
3Jaroslav Gabriel
4Jitka Gabrielová
5Ondřej Janovič
6Hana Kučová
7Zbyněk Burda22650304236193335
8Petr Landa19630050505016
9Hana Žibřidová1905524173955
10Pavel Vojáček1664421639461013
11Jiří Kamín15255926223307
12Pavel Podbrdský146365555
13Martin Vacek1442820814393310
14Jaromír Buksa1352417331150
15Luboš Vencl129739281936
16Jana Vágnerová1272616152446
17Vojta Vacek124131032636360
18Pavel Palička1234653042
19Martin Hrubý123331322330814
20Milan Kuděj122.2170394224
21Milena Filipová115.54650019
22Kateřina Rusá111228461817
23Jiří Kučka109.501836300205
24Pavel Žibřid10315551122
25Filip Vojáček102111020181330
26Martin Sobala9814255
27Tomáš Rodr97100281315922
28Alexandra Willerthová89.60018263015
29Břetislav Basta87.10221946
30Jana Vacková876030192048
31Martin Daněk861952042
32Radek Mannheim85.450024162812.2
33Marek Holba831446320
34Radana Williamsová82.700181622026
35Pavel Chaloupka823941326
36Aleš Horák68.51209031628
37Lenka Paličková683617141
38Michal Přikryl66.2182412012
39Raul Kačírek57.21411001418
40Zuzana Strnadová51.1220715106
41Karel Sikora5050
42František Růžička46319143502
43Martin Kuča4242
44Michal Sikora3939
45Markéta Gutmanová38.503305
46Radim Hyršovský37.1150517
47Vít Sázavský35.120069
48Jiří Kracík3512176
49Radek Baďura3211912
50Alena Jankovcová29.69641000
51Věra Majtánová29.500281
52Jindra Buksová26.20260
53Martina Iliasová26.2001115
54Hana Závišková25.31304611
55Zuzana Pospíšilová24.1024
56Mirka Zaisová16.5160000
57Eva Baďurová13.68203.4
58Yvetta Hlubinková1313
59Jindřich Sikora12.40120
60Viktor Hagenhofer12.2002703
61Richard Valent1212
62Dagmar Rusá11.18210
63Dana Fialová10.1100
64Ladislav Čevela1046
65Jolana Kajzarová9.309
66Romana Kukulová808
67Šárka Valentová88
68Josef Nerodil7.507000
69Michaela Marečková7.30070
70Zuzana Skálová77
71Hana Kawiková4.104
72Petra Miartušová22
73Jakub Závada22
74Soňa Kukulová11
75Len H. Böhmová0.600000
76Milan Svrček0.600
77Barbora Červenková0.50
78Marcela Havelková0.400
79Jaroslav Biolek0.400
80Niki Zgafasová0.4000
81Daniel Turek0.40000
82Petr Kuča0.30000
83Jana Hrušková0.200
84Gabriela Gugová0.20000
85Vlasta Hucková0.20
86Jitka Svrčková0.100
87Vladimír Vladyka0.100
88Robert Vlk0.10
89Jana Novotná0.100
90Marián Viochna0.10
91Alena Fiedlerová0.10
92Helena Červenková0.10
93Milan Svoboda0.10
94Dagmar Mannheimová0.10
95Barbora Hrůzová0.10
96Milena Seidlová0.10
97Milan Seidl0.10
98Lukáš Winkler00
99Lukáš Karlec00
100Marcela Tauferová00
101Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace