26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6Kompenzační body
1Jitka Gabrielová
2Jaroslav Gabriel
3Ludmila Krejčí
4Ondřej Janovič
5Michal Sikora
6Sebastián Sázavský
7Hana Kučová
8Zbyněk Burda212.4503042361935.4
9Petr Landa180300505050
10Pavel Vojáček15744216394610
11Pavel Podbrdský146365555
12Jiří Kamín145.15592622330
13Martin Vacek14228208143933
14Hana Žibřidová13555241739
15Jana Vágnerová1272616152446
16Vojta Vacek12413103263636
17Milan Kuděj122.2170394224
18Martin Hrubý109.23313223308
19Jiří Kučka104.60183630020
20Pavel Žibřid10315551122
21Martin Sobala9814255
22Milena Filipová96.546500
23Kateřina Rusá942284618
24Luboš Vencl937392819
25Martin Daněk861952042
26Jaromír Buksa8524173311
27Pavel Chaloupka823941326
28Pavel Palička8146530
29Jana Vacková79.3603019204
30Tomáš Rodr75.11002813159
31Alexandra Willerthová74.600182630
32Radek Mannheim73.3500241628
33Filip Vojáček721110201813
34Lenka Paličková67361714
35Michal Přikryl66.2182412012
36Marek Holba6314463
37Radana Williamsová56.8001816220
38Karel Sikora5050
39Zuzana Strnadová45.222071510
40František Růžička44.131914350
41Martin Kuča4242
42Břetislav Basta41.102219
43Aleš Horák40.612090316
44Raul Kačírek39.214110014
45Markéta Gutmanová38.503305
46Radim Hyršovský37.1150517
47Vít Sázavský35.120069
48Jiří Kracík3512176
49Věra Majtánová29.500281
50Alena Jankovcová29.1964100
51Jindra Buksová26.20260
52Martina Iliasová26.2001115
53Radek Baďura20119
54Mirka Zaisová16.5160000
55Eva Baďurová15825
56Hana Závišková14.313046
57Yvetta Hlubinková1313
58Jindřich Sikora12.40120
59Richard Valent1212
60Dagmar Rusá11.18210
61Dana Fialová10.1100
62Ladislav Čevela1046
63Viktor Hagenhofer9.200270
64Romana Kukulová808
65Šárka Valentová88
66Josef Nerodil7.507000
67Michaela Marečková7.1007
68Zuzana Skálová77
69Jakub Závada22
70Petra Miartušová22
71Soňa Kukulová11
72Milan Svrček0.600
73Barbora Červenková0.50
74Len H. Böhmová0.50000
75Marcela Havelková0.400
76Niki Zgafasová0.4000
77Jolana Kajzarová0.30
78Petr Kuča0.30000
79Jaroslav Biolek0.30
80Daniel Turek0.2000
81Jana Hrušková0.200
82Gabriela Gugová0.20000
83Vlasta Hucková0.20
84Jitka Svrčková0.100
85Vladimír Vladyka0.100
86Robert Vlk0.10
87Jana Novotná0.100
88Zuzana Pospíšilová0.10
89Marián Viochna0.10
90Hana Kawiková0.10
91Alena Fiedlerová0.10
92Helena Červenková0.10
93Milan Svoboda0.10
94Dagmar Mannheimová0.10
95Barbora Hrůzová0.10
96Milena Seidlová0.10
97Milan Seidl0.10
98Lukáš Winkler00
99Lukáš Karlec00
100Marcela Tauferová00
101Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace