26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info Přihlášení Přihlásit
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Milan Seidl
2Sebastián Sázavský
3Milena Seidlová
4Zuzana Pospíšilová
5Petra Miartušová
6Ondřej Janovič
7Hana Kučová
8Jitka Gabrielová
9Michal Sikora
10Jaroslav Gabriel
11Ludmila Krejčí
12Zbyněk Burda1775030423619
13Pavel Vojáček147442163946
14Jiří Kamín145559262233
15Petr Landa1303005050
16Martin Vacek109282081439
17Martin Hrubý101.2331322330
18Milan Kuděj98.21703942
19Martin Sobala9814255
20Milena Filipová96.546500
21Hana Žibřidová96552417
22Pavel Podbrdský913655
23Vojta Vacek88131032636
24Jiří Kučka84.601836300
25Jana Vágnerová8126161524
26Pavel Palička8146530
27Pavel Žibřid81155511
28Kateřina Rusá7622846
29Jana Vacková75.360301920
30Jaromír Buksa74241733
31Luboš Vencl7473928
32Lenka Paličková67361714
33Tomáš Rodr66.1100281315
34Marek Holba601446
35Filip Vojáček5911102018
36Radana Williamsová56.300181622
37Pavel Chaloupka5639413
38Michal Přikryl54.21824120
39Karel Sikora5050
40Radek Mannheim45.35002416
41Zuzana Strnadová45.12207151
42Alexandra Willerthová44.6001826
43Martin Daněk4419520
44František Růžička443191435
45Martin Kuča4242
46Břetislav Basta41.102219
47Vít Sázavský35.120069
48Jiří Kracík3512176
49Markéta Gutmanová33.50330
50Alena Jankovcová2996410
51Věra Majtánová28.50028
52Jindra Buksová26.20260
53Raul Kačírek25.2141100
54Aleš Horák24.6120903
55Radim Hyršovský20.11505
56Radek Baďura20119
57Mirka Zaisová16.316000
58Eva Baďurová15825
59Yvetta Hlubinková1313
60Jindřich Sikora12.1012
61Richard Valent1212
62Martina Iliasová11.20011
63Dagmar Rusá11821
64Dana Fialová10.1100
65Ladislav Čevela1046
66Viktor Hagenhofer9.10027
67Hana Závišková8.31304
68Romana Kukulová808
69Šárka Valentová88
70Josef Nerodil7.30700
71Zuzana Skálová77
72Jakub Závada22
73Soňa Kukulová11
74Barbora Červenková0.50
75Len H. Böhmová0.4000
76Marcela Havelková0.400
77Niki Zgafasová0.4000
78Jolana Kajzarová0.30
79Milan Svrček0.30
80Jaroslav Biolek0.30
81Petr Kuča0.2000
82Daniel Turek0.200
83Vlasta Hucková0.20
84Gabriela Gugová0.2000
85Robert Vlk0.10
86Jana Novotná0.100
87Marián Viochna0.10
88Jitka Svrčková0.10
89Michaela Marečková0.100
90Hana Kawiková0.10
91Jana Hrušková0.10
92Alena Fiedlerová0.10
93Helena Červenková0.10
94Milan Svoboda0.10
95Barbora Hrůzová0.10
96Dagmar Mannheimová0.10
97Lukáš Winkler00
98Lukáš Karlec00
99Vladimír Vladyka00
100Marcela Tauferová00
101Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace