26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4Kompenzační body
1Jitka Svrčková
2Zuzana Pospíšilová
3Jaroslav Gabriel
4Helena Červenková
5Ludmila Krejčí
6Dagmar Mannheimová
7Hana Kawiková
8Karel Sikora
9Richard Valent
10Ondřej Janovič
11Milan Svrček
12Michal Sikora
13Hana Kučová
14Jolana Kajzarová
15Zuzana Skálová
16Petra Miartušová
17Robert Vlk
18Barbora Červenková
19Sebastián Sázavský
20Jakub Závada
21Šárka Valentová
22Yvetta Hlubinková
23Milan Seidl
24Milena Seidlová
25Jitka Gabrielová
26Zbyněk Burda15850304236
27Petr Landa1303005050
28Jiří Kamín1125592622
29Martin Hrubý10133132233
30Pavel Vojáček1014421639
31Milena Filipová96.546500
32Pavel Podbrdský913655
33Jiří Kučka84.50183630
34Hana Žibřidová795524
35Kateřina Rusá7622846
36Jaromír Buksa74241733
37Luboš Vencl7473928
38Pavel Žibřid701555
39Martin Vacek702820814
40Marek Holba601446
41Jana Vágnerová57261615
42Milan Kuděj56.217039
43Pavel Chaloupka5639413
44Jana Vacková55.3603019
45Michal Přikryl54182412
46Lenka Paličková533617
47Vojta Vacek521310326
48Tomáš Rodr51.11002813
49Pavel Palička51465
50Zuzana Strnadová44.1220715
51Martin Daněk4419520
52Martin Sobala43142
53Martin Kuča4242
54Břetislav Basta41.102219
55Filip Vojáček41111020
56František Růžička39319143
57Vít Sázavský35.120069
58Jiří Kracík3512176
59Radana Williamsová34.3001816
60Markéta Gutmanová33.50330
61Radek Mannheim29.350024
62Jindra Buksová26.20260
63Raul Kačírek25.114110
64Aleš Horák21.612090
65Radim Hyršovský20.11505
66Alena Jankovcová19964
67Alexandra Willerthová18.60018
68Mirka Zaisová16.31600
69Jindřich Sikora12.1012
70Martina Iliasová11.20011
71Dagmar Rusá11821
72Radek Baďura1111
73Dana Fialová1010
74Eva Baďurová1082
75Viktor Hagenhofer9.10027
76Romana Kukulová808
77Josef Nerodil7.2070
78Hana Závišková4.3130
79Ladislav Čevela44
80Soňa Kukulová11
81Věra Majtánová0.500
82Marcela Havelková0.400
83Len H. Böhmová0.400
84Niki Zgafasová0.4000
85Jaroslav Biolek0.30
86Petr Kuča0.2000
87Daniel Turek0.200
88Vlasta Hucková0.20
89Gabriela Gugová0.2000
90Jana Novotná0.100
91Marián Viochna0.10
92Michaela Marečková0.100
93Jana Hrušková0.10
94Alena Fiedlerová0.10
95Milan Svoboda0.10
96Barbora Hrůzová0.10
97Lukáš Winkler00
98Lukáš Karlec00
99Vladimír Vladyka00
100Marcela Tauferová00
101Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace