Poslední turnaj:

Výsledky turnaje zatím nejsou k dispozici.

03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info Přihlášení Přihlásit
17. 10. QT Přerov Info
31. 10. QT Praha Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1Kompenzační body
1Marie Jílková
2Jaroslav Gabriel
3Jitka Gabrielová
4Ludmila Krejčí
5Lukáš Karlec
6Jiří Kracík
7Vlasta Hucková
8Karel Sikora
9Marek Holba
10Ondřej Janovič
11Michal Sikora
12Jolana Kajzarová
13Zuzana Skálová
14Michaela Marečková
15Martin Sobala
16Marián Viochna
17Pavel Žibřid
18Jaroslav Biolek
19Hana Žibřidová
20Robert Vlk
21Pavel Palička
22Lenka Paličková
23Yvetta Hlubinková
24Jindřich Sikora
25Vladimír Vladyka
26Zuzana Pospíšilová
27Milena Seidlová
28Milan Seidl
29Marcela Tauferová
30Šárka Valentová
31Jakub Závada
32Sebastián Sázavský
33Barbora Červenková
34Eva Baďurová
35Radek Baďura
36Jana Hrušková
37Petra Miartušová
38Ladislav Čevela
39Barbora Hrůzová
40Alena Fiedlerová
41Hana Kučová
42Jitka Svrčková
43Milan Svrček
44Romana Kukulová
45Soňa Kukulová
46Richard Valent
47Dana Fialová
48Hana Kawiková
49Dagmar Mannheimová
50Len H. Böhmová
51Lukáš Winkler
52Milan Svoboda
53Helena Červenková
54Jiří Kamín5555
55Zbyněk Burda5050
56Milena Filipová4646
57Martin Kuča4242
58Pavel Chaloupka3939
59Pavel Podbrdský3636
60Martin Hrubý3333
61Petr Landa3030
62Martin Vacek2828
63Jana Vágnerová2626
64Jaromír Buksa2424
65Zuzana Strnadová2222
66Vít Sázavský2020
67Martin Daněk1919
68Michal Přikryl1818
69Milan Kuděj1717
70Mirka Zaisová1616
71Radim Hyršovský1515
72Raul Kačírek1414
73Vojta Vacek1313
74Aleš Horák1212
75Filip Vojáček1111
76Tomáš Rodr1010
77Alena Jankovcová99
78Dagmar Rusá88
79Luboš Vencl77
80Jana Vacková66
81Radek Mannheim55
82Pavel Vojáček44
83František Růžička33
84Kateřina Rusá22
85Hana Závišková11
86Jiří Kučka0.50
87Marcela Havelková0.30
88Věra Majtánová0.30
89Niki Zgafasová0.20
90Markéta Gutmanová0.20
91Alexandra Willerthová0.10
92Jindra Buksová0.10
93Josef Nerodil0.10
94Radana Williamsová0.10
95Petr Kuča0.10
96Martina Iliasová0.10
97Břetislav Basta0.10
98Viktor Hagenhofer0.10
99Jana Novotná0.10
100Gabriela Gugová0.10
101Daniel Turek0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace