08. 08. T Třinec Info
22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2016

Do kvalifikace se započítává 5 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2016.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4Kompenzační body
1Milena Seidlová
2Zdenka Růžičková
3Martin Kuča
4Josef Pustka
5Eva Pařízková
6Jana Pečenková
7Jindřich Sikora
8Gabriela Gugová
9Luboš Vencl
10Zuzana Pospíšilová
11Jana Vacková1286503042
12Martin Vacek1283935036
13Pavel Žibřid113283946
14Martin Sobala1105555
15Vít Sázavský97.555420
16Jaromír Buksa953326333
17Jiří Kamín921164233
18Milena Filipová9115301828
19František Růžička87502098
20Tomáš Rodr853024247
21Hana Žibřidová83792839
22Zbyněk Burda8311153918
23Jana Vágnerová8022850
24Břetislav Basta742846
25Pavel Vojáček73.317221618.3
26Radek Mannheim70.32618260
27Barbora Hrůzová67.14201411
28Martin Hrubý6612131526
29Petr Landa562422010
30Věra Majtánová55.1055
31Dana Pokorná511833
32Alexandra Willerthová50146822
33Jindra Buksová47.14601
34Pavel Podbrdský4646
35Milan Kuděj43.119024
36Josef Nerodil40.13640
37Marek Lašťovka381919
38Pavel Palička3771317
39Martina Iliasová36.5160119
40Filip Vojáček3636
41Radim Hyršovský3636
42Vojta Vacek33.2201030
43Markéta Gutmanová321022
44Martin Daněk3013116
45Karel Sikora3030
46Jiří Kučka24.15019
47Aleš Horák21.700192
48Kateřina Rusá21912
49Marián Viochna2020
50Ladislav Čevela19514
51Jiří Kracík17.805120
52Lenka Paličková17.1017
53Niki Zgafasová1717
54Radana Williamsová16.300106
55Raul Kačírek16.20016
56Jakub Závada1515
57Ivo Hradský14.1140
58Zuzana Strnadová13.21012
59Richard Valent1313
60Michal Přikryl9.1045
61Jan Kovařík88
62Zuzana Skálová871
63Hana Závišková6.1204
64Alena Jankovcová4.140
65Dagmar Rusá3.130
66Jaroslav Biolek22
67Mirka Zaisová0.8000
68Eva Baďurová0.5000.2
69Dana Fialová0.400
70Jolana Kajzarová0.300
71Michaela Marečková0.300
72Pavel Chaloupka0.30
73Viktor Hagenhofer0.2000
74Petr Kuča0.200
75Ondřej Janovič0.20
76Renata Volfová0.200
77Petra Špotáková0.10
78Hana Menšíková0.10
79Martin Worek0.10
80Petra Miartušová0.10
81Daniel Turek0.100
82Marie Worková0.10
83Šárka Valentová0.10
84Dana Čejková0.10
85Marcela Havelková0.10
86Jitka Svrčková0.10
87Blanka Kovaříková0.10
88Milan Svrček0.10
89Jana Hrušková0.10
90Aleš Kika0.10
91Dagmar Mannheimová0.10
92Libuše Bednarzová0.10
93Lukáš Karlec00
94Livia Kubátová00
95Vladimír Vladyka00
96Ivan Růžička00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace