22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2015

Do kvalifikace se započítává 5 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2015.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Michaela Borecká
2Lenka Zlámalíková
3Tomáš Machálek
4Pavel Jeřábek
5Dana Němečková
6Dagmar Mannheimová
7Petr Vejchoda
8Martin Zajíček
9Jindřich Sikora
10Jolana Kajzarová
11Kateřina Štrbáková
12Markéta Šmídková
13Pavel Vojáček196.5509423065.5
14Břetislav Basta1781417425055
15Tomáš Rodr1651539333642
16Pavel Podbrdský15816504646
17Petr Landa139436552024
18Filip Vojáček12430334615
19Martin Hrubý1222042131433
20Zbyněk Burda113.8109393322.8
21Martin Sobala1055550
22Pavel Chaloupka9939182814
23Jiří Kamín89920161628
24Milan Kuděj873651036
25Jana Vacková85.1015262420
26Luboš Vencl855530
27Jaromír Buksa84264612
28Martin Vacek8271973910
29Věra Majtánová776261926
30Martin Daněk763361126
31Pavel Žibřid7642250
32Radek Mannheim73.302430190
33Raul Kačírek71.1280151711
34Pavel Palička70.1024739
35Jana Vágnerová69173022
36Kateřina Rusá673559
37Alexandra Willerthová58242815
38Jiří Kracík5812120187
39Milena Filipová49.2013288
40František Růžička48.516017015
41Martin Kuča4646
42Radim Hyršovský42.3420
43Aleš Horák42.13606
44Dagmar Rusá36.12014218
45Hana Žibřidová358819
46Radana Williamsová31.114017
47Michal Přikryl30.1011316
48Zuzana Strnadová29.2170813
49Jindra Buksová28.3131230
50Martina Iliasová26224
51Vít Sázavský23.101013
52Markéta Gutmanová22.62200
53Marek Holba22.5022
54Ondřej Janovič21.4110100
55Lenka Paličková21318
56Viktor Hagenhofer19.5190000
57Jitka Svrčková18.11800
58Jiří Kučka16.9001150
59Jiřina Fišerová1212
60Jana Pečenková1212
61Eva Baďurová10.300640
62Barbora Hrůzová9.10063
63Marcela Havelková9.1009
64Hana Kučová88
65Hana Závišková5.150
66Zuzana Pospíšilová505
67Petr Kuča4.30040
68Vojta Vacek2.300200
69Michaela Marečková2.20002
70Livia Kubátová2.120
71Jana Hrušková1.3001
72Jan Kovařík11
73Josef Nerodil10000
74Niki Zgafasová0.8000
75Jana Novotná0.4000
76Ivan Růžička0.40000
77Dana Fialová0.30
78Petra Špotáková0.300
79Milan Svrček0.2000
80Zdenka Růžičková0.20000
81Petra Miartušová0.2000
82Milena Seidlová0.20
83Alena Fiedlerová0.20
84Gabriela Gugová0.2000
85Marek Lašťovka0.10
86Mirka Zaisová0.100
87Jaroslav Biolek0.10
88Vladimír Vladyka0.100
89Zuzana Skálová0.10
90Marta Marinová0.10
91Daniel Turek0.100
92Drahomíra Venclová0.100
93Michaela Hašková0.10
94Roman Čejka0.10
95Zuzana Marinková0.10
96Renata Volfová0.10
97Marcela Tauferová00
98Jiří Chudoba00
99Eva Pařízková00
100Tomáš Hanák00
101Jaroslav Chudoba00
102Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace