22. 08. QT Dolní Kralovice Info
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2010

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2010.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8Kompenzační body
1Raul Kačírek
2Barbora Červenková
3Radka Gurecká
4Jan Hálek
5Dušan Růžička
6Robert Vlk
7Zdeněk Vencl
8Petr Vejchoda
9Pavlína Juráková
10Martin Sobala2025539332055
11Aleš Horák177803055264612
12Jiří Kamín162177463202250
13Markéta Gutmanová147.31346424042
14Zbyněk Burda143.500193655033
15Pavel Chaloupka140.712050163923.5
16Iveta Vondrátová137.51155026369
17Marek Holba13724394628
18Martin Vacek1322442111428134
19Ludmila Krejčí129162446736
20Petr Landa122222871055
21Pavel Žibřid119393050
22Jana Vacková11228109421022
23Marek Lašťovka10636142630
24Martin Kapler1024653318
25Martin Hrubý1017062173930
26Radek Mannheim99.60040393026
27Luboš Vencl96.10331746
28Pavel Vojáček95.3260024191511
29Milan Kuděj92152236613
30Alexandra Willerthová85.10392224
31Jaromír Buksa82.1331717015
32Vít Sázavský79.1045520
33Martin Kuča754233
34Dagmar Rusá72.614160042
35Hana Žibřidová695019
36Jakub Závada681850
37Jiří Kracík66.60502140
38Věra Majtánová6202161221119
39Ivo Hradský59.445002624
40Milena Filipová5722287
41Tomáš Rodr560361613
42Radana Williamsová55.113002814
43Pavel Podbrdský5050
44Radim Hyršovský47.12260118
45Martin Daněk46.30131617
46Jaroslav Kodym43.51801510
47Michal Sikora42.11000302
48Sára Matějková42.1042
49Marián Viochna421801014
50Jiří Kučka40.401513012
51Martin Tancer391920
52Břetislav Basta38.120909
53Jindřich Sikora37.2300700
54Tereza Matějková36.500036
55Filip Vojáček35.700015020
56Jana Vágnerová35.1091637
57Yvetta Hlubinková3333
58Jindra Buksová32.30100616
59Pavel Palička32.22804
60Jiří Matějček3110228
61Josef Nerodil28.40820000
62Kateřina Rusá26.290116
63Hana Kučová24.1024
64Jiřina Fišerová220418
65Josef Grosskopf19.1603082
66Petr Kaňovský19019
67Tomáš Fanta1919
68Eva Baďurová18.600100800
69Zuzana Skálová1818
70Jana Hrušková17.200017
71Mirka Zaisová16.25001100
72Marie Kaňovská15.3150
73Michal Přikryl15312
74Dana Klimešová14.10140
75Žaneta Leová13.20085
76Zuzana Krejčová1212
77Petr Burda1212
78Dana Pokorná11011
79Zuzana Pospíšilová9.300009
80Richard Valent8.180
81Viktor Hagenhofer6.2000015
82Jan Suchánek615
83Radek Baďura66
84František Růžička5.30005
85Hana Závišková3.203
86Zuzana Strnadová3.1300
87Ivan Růžička3.10003
88Lucie Jechová1.30001
89Renata Volfová0.80000
90Lenka Paličková0.6000
91Ladislav Čevela0.5000
92Marcela Kouřilová0.3000
93Gabriela Gugová0.300000
94Eva Pařízková0.3000
95Barbora Hrůzová0.300
96Alena Fiedlerová0.30000
97Zdenka Růžičková0.20000
98Jiří Frejka0.200
99Drahomíra Venclová0.20000
100Zdenka Rosypalová0.200000
101Lenka Zlámalíková0.2000
102Alena Jankovcová0.2000
103Petr Kuča0.2000
104Dana Fialová0.2000
105Jan Kovařík0.2000
106Marcela Tauferová0.2000
107Dana Holatová0.2000
108Michaela Marečková0.2000
109Martina Iliasová0.1000
110Jitka Svrčková0.10
111Vladimír Kaňovský0.100
112Pavlína Prokůpková0.100
113Josef Pustka0.100
114Livia Kubátová0.100
115Milan Svrček0.10
116Michal Závada0.10
117Šárka Valentová0.100
118Petr Vetešník0.10
119Marcela Černotíková0.10
120Jaroslav Biolek0.100
121Josef Černotík0.10
122Petra Miartušová0.100
123Vladimír Vladyka00
124Veronika Pavlů000
125Martin Zajíček00
126Jiřina Lehká00
127Ivo Geiger00
128Martin Válek00
129Marcela Nováková00
130Niki Zgafasová00
131Libuše Bednarzová00
132Jaroslav Chudoba00
133Jana Střítezská00
134Radka Hanusová00
135Milan Vaněk00
136Jiří Novák00
137Irena Ševčíková00
138Blanka Kovaříková00
139Sebastián Sázavský00
140Ondřej Janovič00
141Zuzana Marinková00
142Kateřina Drnková00
143Lukáš Karlec00
144Jiří Chudoba00
145Věra Rudolfová00
146Alice Svobodová00
147Eva Nováková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace