07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2014

Do kvalifikace se započítává 5 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2014.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9qt10Kompenzační body
1Břetislav Basta2572642552255552241550
2Tomáš Rodr2165003328425365528
3Luboš Vencl20842836395055
4Petr Landa205285042424464239
5Milena Filipová20346245019153350
6Vít Sázavský176421546361530220
7Pavel Žibřid1750201511553946
8Radek Mannheim169132015303912503011
9Martin Vacek168024393003303333
10Filip Vojáček16619361755391612
11Pavel Podbrdský1604642102636
12Hana Žibřidová15513163346241236
13Jaromír Buksa14802212268424216
14Martin Kuča147555042
15Věra Majtánová1472212263639221824
16Jana Vágnerová146102619914172875518
17Martin Daněk139393922336
18Kateřina Rusá1341605013262220
19Zbyněk Burda127.327461628914201417.3
20Jiří Kamín122030281719128191926
21Pavel Vojáček117.3170141212227362616.3
22Pavel Palička11491604613013
23Jana Vacková1138111819441446160
24Martin Hrubý11233833901915129
25Milan Kuděj110.1331842170
26Martin Sobala1055550
27Jindra Buksová102308425715
28Eva Baďurová95030142604817
29Michal Přikryl931230201116172810
30František Růžička82213151618320100
31Alexandra Willerthová76.3020269390
32Pavel Chaloupka73145111181819
33Radana Williamsová73151782061355
34Jiří Kracík7114010227110141
35Radim Hyršovský66.10101046
36Hana Závišková6360242013
37Zuzana Strnadová630066101616247
38Dagmar Rusá52.2200370022
39Jindřich Sikora49.2013360
40Raul Kačírek467011836114
41Dana Pokorná41.318091400
42Ondřej Janovič39.33603
43Josef Nerodil35.20511800011
44Dana Čejková31.4100300
45Ludmila Krejčí3030
46Jitka Svrčková28.6002800
47Jana Hrušková28.11990
48Josef Pustka2828
49Petr Kuča27.800002430
50Markéta Gutmanová25.311905
51Hana Kučová2424
52Aleš Horák21.240170
53Marek Lašťovka21678
54Petr Vejchoda2020
55Dana Fialová19.202107
56Lenka Paličková18.600018
57Barbora Hrůzová17.4000017
58Marcela Havelková16.400133
59Jiří Kučka1313
60Zuzana Krejčová1010
61Vojta Vacek9.400045000
62Zuzana Skálová99
63Ladislav Čevela88
64Niki Zgafasová7.431003
65Lenka Zlámalíková7.201006
66Viktor Hagenhofer700020040
67Jaroslav Biolek6.1006
68Martina Iliasová5.150
69Zuzana Pospíšilová55
70Livia Kubátová3.2030
71Mirka Zaisová2.40002
72Michaela Marečková2.20020
73Milan Svrček1.500001
74Petra Miartušová0.6000
75Gabriela Gugová0.6000
76Pavel Jeřábek0.600
77Martin Zajíček0.50
78Ivan Růžička0.400000
79Jana Novotná0.3000
80Zdenka Růžičková0.30000
81Drahomíra Venclová0.30000
82Jolana Kajzarová0.30
83Petra Špotáková0.200
84Markéta Šmídková0.200
85Daniel Colett0.20
86Věra Beranová0.200
87Zdenka Rosypalová0.100
88Jan Řepka0.10
89Vladimír Vladyka0.10
90Alena Fiedlerová0.10
91Marcela Tauferová0.100
92Jiřina Fišerová0.10
93Ivo Hradský0.10
94Eva Pařízková0.100
95Marcela Pilbauerová0.10
96Renata Volfová0.10
97Milena Seidlová0.10
98Zdeněk Kroupa0.10
99Daniel Turek0.10
100Jiří Matějček0.10
101Michal Pluhař0.10
102Sylva Brabencova0.10
103Lenka Šímová0.10
104Zdeněk Vencl00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace