22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2002

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2002.

Zobrazit body
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6Kompenzační body
1Daniel Zeman484519
2Vladimír Chládek362944456061
3Jiří Blahůt535043
4Martina Nohavicová25162011114
5Jaromír Nohavica3327263918.1
6Miroslav Muroň78271213
7Jiří Frejka57394531
8Zbyněk Burda1417379
9Jiří Janatka6848484956
10Karel Král64370.1
11Iveta Vondrátová3026225165
12Vít Sázavský91
13Jindřiška Králová354619
14Ludmila Krejčí12255
15Josef Grosskopf456753257446
16Pavlína Formánková73664366
17Lukáš Karlec28605258
18Radim Hyršovský16313
19Iva Niklesová375544
20Jiří Kracík4642375560
21Ota Popp67695148
22Milan Kuděj293233020
23Jiří Novotný starší6054
24Drahomíra Venclová825874
25Luboš Vencl2222183229
26Dagmar Rusá4312152415
27Jana Rusá86
28Kateřina Rusá3393
29Jitka Folberová75496259
30Jiří Novotný mladší6386
31František Vokatý2341
32Milena Kaprálová47
33Jiří Chudoba6357
34Ivan Růžička785873
35Marie Kaňovská271410616
36Petr Kaňovský1242031029.8
37Jaroslav Kodym651
38Robert Babilon40
39Vlasta Hucková382828
40Jan Řepka156
41Jan Kovařík32302723
42Vladislava Hořovská41
43Martin Daněk264110927
44Petr Kuča326831500.8
45Hana Závišková3535293854
46Alena Jankovcová442445213633
47Petr Landa104121
48Jana Vacková4643424738
49Antonín Kaprál26
50Vanda Folberová264044
51Jiřina Lehká64565955
52Tomáš Ptáček1952154617
53Karel Sikora42147424
54Marek Holba5161851
55Pavel Chaloupka5113511
56Ondřej Janovič271428
57Martin Kuča102
58Marek Lašťovka49363928
59Martin Vacek18212718
60Jiří Čech55
61Vladimír Kaňovský315349
62Martin Zajíček81
63Zdeněk Škvrna56
64Zdeněk Vencl72
65Jana Járová62486769
66Václav Jára7031655542
67Jindra Buksová2020234814
68Jaromír Buksa13918191336
69Michal Sikora156114
70Ludmila Kadlicová17
71Milan Vaněk60
72Alexandra Willerthová471329132316
73Veronika Pavlů776252
74Marek Sikora593356
75Dana Jančíková72
76Milan Roupec2112344134
77Jiří Čenovský7970
78Jolana Kajzarová345450
79Blanka Kovaříková50517572
80Jiří Vícha344431477145
81Michal Bahník30151431428
82Jiří Dolanský65
83Ivo Husar4135
84Anna Káňová57
85Sára Matějková5662
86Josef Nerodil4057323848
87Jan Suchánek111934243422
88Petr Vetešník173316282535
89Věra Beranová5240
90Michaela Marečková68
91Tomáš Kuča21022512
92Ivan Kurz61
93František Růžička51427062
94Martin Choděra54
95Zdena Ciprová2427943
96Roman Čejka542932
97Dana Pokorná6623333267
98Jan Pavlík19
99Pavel Roštínský51
100Jiří Vilím6179
101Jiří Kamín25173265
102Pavel Vojáček39385221
103Livia Kubátová6057562164
104Oldřich Lomecký74
105Martin Ďuriš398365330
106Michaela Muroňová47305463
107Martin Sobala1872201
108Marián Viochna58
109Sylvie Viochnová61
110Johana Žáčková6137592241
111Lenka Kudělová584963
112Dagmar Ptáčková387078
113Jaroslav Chudoba8063
114Leoš Červený81
115Pavel Žibřid421198225
116Vladimír Veyr76
117Dan Balun585961536668
118Zlata Balunová714746503353
119Jana Pečenková7662
120Jaroslav Biolek65507169
121Věra Rudolfová69643740
122Matěj Žaloudek3663
123Eva Slouková73
124Marie Kolářová4059
125Anna Rybínová6664
126Hana Žibřidová727657
127Milena Filipová557352
128Dana Klimešová758067
129Irena Valchářová74
130Romana Vlková4317
131Ivo Geiger7164
132Lenka Zlámalíková65726771
133Robert Vlk7044
134Richard Kuzikowský69
135Irena Fučíková49
136Renáta Hyklová89
137Daniel Colett68
138Jiří Kuděla87
139Petr Mikšík83
140Jiří Novák82
141Dana Zipserová90
142Renáta Szolonyová88
143Michal Závada84
144Dana Závadová77
145Milena Žárská85
146Anna Krestýnová75

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace