31. 10. QT Praha Info
01. 11. MR2 Praha Info
07. 11. T Třinec Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2002

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2002.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6Kompenzační body
1Daniel Zeman0014
2Vladimír Chládek040000
3Jiří Blahůt000
4Martina Nohavicová81713242442
5Jaromír Nohavica050337018.1
6Miroslav Muroň333062220
7Jiří Frejka0002
8Zbyněk Burda1916028
9Jiří Janatka00000
10Karel Král000.1
11Iveta Vondrátová371100
12Vít Sázavský2855
13Jindřiška Králová0014
14Ludmila Krejčí22839
15Josef Grosskopf000800
16Pavlína Formánková0000
17Lukáš Karlec5000
18Radim Hyršovský174620
19Iva Niklesová000
20Jiří Kracík00000
21Ota Popp0000
22Milan Kuděj44610313
23Jiří Novotný starší00
24Drahomíra Venclová000
25Luboš Vencl11111514
26Dagmar Rusá02218918
27Jana Rusá3036
28Kateřina Rusá46046
29Jitka Folberová0000
30Jiří Novotný mladší00
31František Vokatý100
32Milena Kaprálová0
33Jiří Chudoba00
34Ivan Růžička000
35Marie Kaňovská619263617
36Petr Kaňovský55913462629.8
37Jaroslav Kodym363955
38Robert Babilon0
39Vlasta Hucková055
40Jan Řepka1836
41Jan Kovařík13610
42Vladislava Hořovská0
43Martin Daněk7026286
44Petr Kuča10200.8
45Hana Závišková00400
46Alena Jankovcová0901200
47Petr Landa26422255
48Jana Vacková00000
49Antonín Kaprál7
50Vanda Folberová700
51Jiřina Lehká0000
52Tomáš Ptáček14018016
53Karel Sikora42124233429
54Marek Holba3917150
55Pavel Chaloupka3924024
56Ondřej Janovič6195
57Martin Kuča2650
58Marek Lašťovka0005
59Martin Vacek1512503315
60Jiří Čech0
61Vladimír Kaňovský200
62Martin Zajíček0
63Zdeněk Škvrna0
64Zdeněk Vencl0
65Jana Járová0000
66Václav Jára02000
67Jindra Buksová131310423019
68Jaromír Buksa20281514200
69Michal Sikora18365519
70Ludmila Kadlicová16
71Milan Vaněk0
72Alexandra Willerthová0204201017
73Veronika Pavlů000
74Marek Sikora000
75Dana Jančíková0
76Milan Roupec1222000
77Jiří Čenovský00
78Jolana Kajzarová000
79Blanka Kovaříková0000
80Jiří Vícha002000
81Michal Bahník318192030
82Jiří Dolanský0
83Ivo Husar00
84Anna Káňová0
85Sára Matějková00
86Josef Nerodil00100
87Jan Suchánek241409011
88Petr Vetešník16017580
89Věra Beranová00
90Michaela Marečková0
91Tomáš Kuča5026113922
92Ivan Kurz0
93František Růžička0000
94Martin Choděra0
95Zdena Ciprová96280
96Roman Čejka041
97Dana Pokorná010013633
98Jan Pavlík14
99Pavel Roštínský0
100Jiří Vilím00
101Jiří Kamín81646739
102Pavel Vojáček00012
103Livia Kubátová000120
104Oldřich Lomecký0
105Martin Ďuriš030003
106Michaela Muroňová0300
107Martin Sobala1533501355
108Marián Viochna0
109Sylvie Viochnová0
110Johana Žáčková000110
111Lenka Kudělová000
112Dagmar Ptáčková000
113Jaroslav Chudoba00
114Leoš Červený0
115Pavel Žibřid0242830508
116Vladimír Veyr0
117Dan Balun000000
118Zlata Balunová000000
119Jana Pečenková00
120Jaroslav Biolek0000
121Věra Rudolfová0000
122Matěj Žaloudek00
123Eva Slouková0
124Marie Kolářová00
125Anna Rybínová00
126Hana Žibřidová000
127Milena Filipová000
128Dana Klimešová000
129Irena Valchářová0
130Romana Vlková016
131Ivo Geiger00
132Lenka Zlámalíková0000
133Robert Vlk00
134Richard Kuzikowský0
135Irena Fučíková0
136Renáta Hyklová0
137Daniel Colett0
138Jiří Kuděla0
139Petr Mikšík0
140Jiří Novák0
141Dana Zipserová0
142Renáta Szolonyová0
143Michal Závada0
144Dana Závadová0
145Milena Žárská0
146Anna Krestýnová0

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace