22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2000

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2000.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1Kompenzační body
1Jiří Spáčil0
2Ivo Habran0
3Daniel Zeman0
4Vladimír Chládek
5Jiří Blahůt19
6Martina Nohavicová0
7Jaromír Nohavica30
8Kamila Kováčová0
9Petr Sýkora1
10Jiří Frejka0
11Zbyněk Burda24
12Jiří Janatka0
13Karel Král
14Dana Sýkorová0
15Iveta Vondrátová
16Vít Sázavský
17Jindřiška Králová0
18Petr Brychta0
19Ludmila Krejčí12
20Marcela Schermerová0
21Jiří Bělohlávek20
22Josef Grosskopf0
23Pavlína Formánková0
24Lukáš Karlec15
25Radim Hyršovský28
26Petr Holman0
27Iva Niklesová8
28Jiří Kracík3
29Ota Popp0
30Milan Kuděj50
31Tereza Kudějová0
32Jiří Novotný starší0
33Drahomíra Venclová0
34Luboš Vencl26
35Dagmar Rusá4
36Jana Rusá55
37Kateřina Rusá6
38Jitka Folberová0
39Jiří Novotný mladší
40František Vokatý13
41Milena Kaprálová42
42Dušan Karkuš0
43Jiří Chudoba0
44Ivan Růžička0
45Marie Kaňovská36
46Petr Kaňovský
47Robert Babilon0
48Vlasta Hucková2
49Jiří Černovský0
50Jan Řepka
51Jan Kovařík14
52Vladislava Hořovská
53Martin Daněk
54Petr Kuča
55Hana Závišková
56Stanislav Barnoky0
57Alena Jankovcová9
58Miroslav Koblic0
59Petr Landa33
60Eva Mašátová0
61Michal Pospíšil11
62Jana Vacková0
63Antonín Kaprál17
64Vanda Folberová22
65Jiřina Lehká0
66Tomáš Ptáček
67Karel Sikora5
68Martin Kočí0
69Gabriela Bendáková
70Hana Fousová
71Marek Holba16
72Pavel Chaloupka39
73Ondřej Janovič0
74Martin Kuča
75Marek Lašťovka0
76Pavel Mašek0
77Pavel Novák0
78Martina Talichová
79Josef Třikač10
80Martin Vacek7
81Jiří Čech0
82Jiří Fomín0
83Vladimír Kaňovský0
84Jan Mašát0
85Pavel Podzemský0
86Martin Zajíček0
87Zdeněk Škvrna
88Zdeněk Vencl0
89Petr Tománek0
90Jana Járová0
91Stanislava Brychtová0
92Hedvika Šimíčková0
93Milan Havel0
94Václav Jára0
95Jindra Buksová0
96Jaromír Buksa0
97Anna Králíková0
98Vladimír Jemelík0
99Michal Sikora46
100Ludmila Kocmanová0
101Radomír Zíma0
102Matúš Janovič0
103Lucie Fruhwirtová0
104Jana Erdeová0
105Jiří Mašek0
106Martin Mačák0
107Ludmila Kadlicová18
108Milan Vaněk0
109Alexandra Willerthová0
110Matěj Baťha
111Veronika Pavlů0
112Marek Sikora0
113Dana Jančíková0
114Milan Roupec0
115Jiří Ryvola0
116Jiří Čenovský0
117Milan Petras0
118Libor Knotek
119Michal Bartoš
120Alena Bartošová
121Lenka Blahůtová
122Benedikt Bursík
123Jolana Kajzarová
124Blanka Kovaříková
125Karel Jančík
126Jiří Kesner
127Eva Zavrtálková
128Ilona Prouzová
129Jiří Vícha
130Michal Bahník
131Jiří Dolanský
132Ivo Husar
133Vladislav Káňa
134Anna Káňová
135Sára Matějková
136Josef Nerodil
137Zuzana Skálová
138Jan Suchánek
139David Szpyrc
140Petr Vetešník
141Věra Beranová
142Michaela Marečková

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace